Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gladi300

[Zamknięty]Chcę wymienić kartę, pomożecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam aktualnie geforce gtx 550 ti i chciałbym wymienić ją, bo w nawet cs przy jakimś dymie, albo mgle trochę przycina no i ogólnie za mało ma pamięci wydaje mi się (1 GB). Na jaką kartę wymienić? Mam procesor i7-3770 3.4 GHz, 16 GB RAMu. Chciałbym kupić lepszą kartę (chyba z 2 GB pamięci) używaną tak do 300 zł, nvidia fajnie by było. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT 1030 nowa. Dużo szybsza od 550 ti, chociaż nadal nie urywa. Na 1050 (niecałe 500 zł) nie jesteś w stanie się szarpnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT 1030 nowa. Dużo szybsza od 550 ti, chociaż nadal nie urywa. Na 1050 (niecałe 500 zł) nie jesteś w stanie się szarpnąć?

Właśnie średnio te 500 zł. :/ Ale wezmę tą kartę pod uwagę! A jakaś 700+ karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nieco powyżej 600zł jest GTX1050Ti 4GB, a później długo, długo nic. Następną karta którą warto wziąć pod uwagę to dopiero GTX1060 6GB, ceny od 1200zł. Ewentualnie jeszcze kastrat z 3GB pamięci za jakieś 900zł lub używka GTX970 choć w jej przypadku coraz trudniej o gwarancję.

Jak dobrze poszukasz to dostaniesz używkę GTX1050 za jakieś 400-450zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić:

1030 poniżej 300

1050 poniżej 500

1050 Ti za niewiele ponad 600 (bardzo niewiele)

1060 3 GB poniżej 900

1060 6 GB nie wiem czy warto wziąć. To jest co najmniej z 300 zł dopłaty za niewielką różnicę w wydajności. A w CSie wręcz żadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

750Ti za 300zł bez gwarancji, z gwarancją z 350. Dobra karta i dobre podkręcanie przy niskim poborze pradu. Ludzie na tym forum uparli się na 1030 a to jest karta pokroju 750 ale GTX i to po podkręceniu, a tak to jest szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie średnio te 500 zł. :/ Ale wezmę tą kartę pod uwagę! A jakaś 700+ karta?

Za 500zł z nowych można dostać RX'a 560 4gb. Karta jest na poziomie GTX 950 i ma 4gb pamięci co jednak sie przydaje w nowszych tytułach.

Za 600-650pln jest 1050 Ti o jakieś 20/25% szybszy od 560.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...