Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

waphx

Słuchawki 300zł do gier, słuchania muzyki /prodigy cube be

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje słuchawek do kwoty 300zł(ewentualnie mogę dopłacić 100zł jeśli warto). Posiadam kartę zewnętrzną Audiotrak Prodigy Cube Black Edition. Słuchawki będą służyły mi do gier, słuchania muzyki. Zależy mi na czarnym/szarym ewentualnie białym kolorze słuchawek. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor jest jedynym kryterium, czy masz jakieś sprecyzowane wymagania co do brzmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar wychodzić ze słuchawkami na miasto czy tylko do użytku domowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze sie podlacze ale ma pytanie czy uzywales tego cuba rowniez do gier? Zastanawiam sie nad kupnem tego modelu. jak wrazenia? jesli mnie nie zniechecisz to go pewnie do tygodnia kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko użytek domowy ale zależy mi na aspekcie wizualnym. Co do tego jak mają grać to nie jestem żadnym audiofilem, po prostu mają dobrze działać z kartą. Aktualnie posiadam hyperx cloud 1 i sprawują się całkiem ok z kartą. Powtarzam, potrzebuję nowych słuchawek, 400zł max, kolor czarny/szarny/biały, bez mikrofonu, źródło prodigy cube be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze sie podlacze ale ma pytanie czy uzywales tego cuba rowniez do gier? Zastanawiam sie nad kupnem tego modelu. jak wrazenia? jesli mnie nie zniechecisz to go pewnie do tygodnia kupie

Karta, jak karta. Będzie grać i banglać. O ile nie zamierzasz korzystać z niestandardowych efektów - do których nota bene trzeba się przyzwyczaić - każda polecana się sprawdzi.

 

Tylko użytek domowy ale zależy mi na aspekcie wizualnym. Co do tego jak mają grać to nie jestem żadnym audiofilem, po prostu mają dobrze działać z kartą. Aktualnie posiadam hyperx cloud 1 i sprawują się całkiem ok z kartą. Powtarzam, potrzebuję nowych słuchawek, 400zł max, kolor czarny/szarny/biały, bez mikrofonu, źródło prodigy cube be

Sprawdź zestawienia z serii polecane na audiofanatyku i test-gear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko użytek domowy ale zależy mi na aspekcie wizualnym. Co do tego jak mają grać to nie jestem żadnym audiofilem, po prostu mają dobrze działać z kartą. Aktualnie posiadam hyperx cloud 1 i sprawują się całkiem ok z kartą. Powtarzam, potrzebuję nowych słuchawek, 400zł max, kolor czarny/szarny/biały, bez mikrofonu, źródło prodigy cube be

Dlaczego chcesz wymienic HyperX na lepsze ? Wlasnie dostalem HyperX CLoud II i wlasnie zamierzam dokupic do nich tego Audiotraka a Ty od niego uciekasz.. Jakis konfikt? Moze moj zakup jest bezsensowny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz wymienic HyperX na lepsze ? Wlasnie dostalem HyperX CLoud II i wlasnie zamierzam dokupic do nich tego Audiotraka a Ty od niego uciekasz.. Jakis konfikt? Moze moj zakup jest bezsensowny?

 

 

półtora roku używania hyperxów 1 white, kabel przy słuchawce jakby przerywa czasami, farba odpryskuje i ściera sie w pewnych miejscach, kolor biały zżółkł troche chociaż obchodziłem się z nimi jak z dzieckiem. Ani razu mi nie spadły, czyszczone na bieżąco. Może jakiś szybko psujący sie egzemplarz trafiłem :/ ale serdecznie polecam hyperxy, chociaż czytałem że II są odradzane ze względu na dołączaną karte dzwiekowa. Chyba dobra decyzja jest kupienie oddzielnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waphx, wybrałeś już coś? Jeśli szukasz tylko zamkniętych, to sprawdź sobie: Reloop SHP-1, ISK MDH9000, ISK HD9999, Takstar HD6000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waphx, wybrałeś już coś? Jeśli szukasz tylko zamkniętych, to sprawdź sobie: Reloop SHP-1, ISK MDH9000, ISK HD9999, Takstar HD6000.

 

 

Mam pare pytań, otóż:

1. Które z tych wymienionych przez ciebie zagrają najlepiej na audiotraku?(oamp stockowy)

2. Które najlepiej nadają sie do gier(fps-y głównie- pozycjonowanie przeciwnika)

3. Które z nich są największe? Mam troche dużą głowę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytania:

 

1. Wszystkie zagrają dobrze, a które najlepiej, to już zależy od preferencji danego słuchacza. Przypomnijmy, że sam nie podałeś żadnych, poza kolorem. Poczytaj chociaż jakieś opinie.

2. W zasadzie bez znaczenia, na każdych można grać, kwestia samego silnika dźwiękowego w grach.

3. Reloopy mają najpojemniejsze pady, później są ISK-i, a na końcu Takstary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

3. Reloopy mają najpojemniejsze pady, później są ISK-i, a na końcu Takstary.

Takstary nie wejdą na dużą głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podlaczales do cube Black edition głośniki. Czy da się je podłączyć bezpośrednio? Mam stare creative i tringue 2.1 dotąd podłączałem do laptopa przez 3.5 . Czy mogę po prostu wsadzić RCA do obu głośników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podlaczales do cube Black edition głośniki. Czy da się je podłączyć bezpośrednio? Mam stare creative i tringue 2.1 dotąd podłączałem do laptopa przez 3.5 . Czy mogę po prostu wsadzić RCA do obu głośników ?

Mam Prodigy Cube Black Edition i podłączone Edifiery C2XD złączem optycznym, działają normalnie. W sensie - da się zrobić imprezę w domu i nic nie charczy, nie dudni ani nie pierdzi :) Dlaczego optycznym - tylko w ten sposób nie jestem uzależniony od pokrętła na samym wzmacniaczu. Jeżeli podłączysz przez zwykłe "czincze" będziesz miał dwa potencjometry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Prodigy Cube Black Edition i podłączone Edifiery C2XD złączem optycznym, działają normalnie. W sensie - da się zrobić imprezę w domu i nic nie charczy, nie dudni ani nie pierdzi :) Dlaczego optycznym - tylko w ten sposób nie jestem uzależniony od pokrętła na samym wzmacniaczu. Jeżeli podłączysz przez zwykłe "czincze" będziesz miał dwa potencjometry.

Dlaczego w takim razie nie mam dzwieku z kolumn? Jestem zielony. Lopatologicznie poprosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podlaczales do cube Black edition głośniki. Czy da się je podłączyć bezpośrednio? Mam stare creative i tringue 2.1 dotąd podłączałem do laptopa przez 3.5 . Czy mogę po prostu wsadzić RCA do obu głośników ?

Podłącz tak samo, jak do laptopa.

Same głośniki/satelity są pasywne i są zasilane z subwoofera, z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz tak samo, jak do laptopa.

Same głośniki/satelity są pasywne i są zasilane z subwoofera, z tego co widzę.

Glosniki mam takie Mój link

Do laptopa mam podlaczone Cuba a z niej wyjscia rca na glosniki. moze potrzebuje przejsciowki na micr jack aby moc wepnac kabel z glonikow ktory w pinam do kompuera pod wejscie sluchawkowe? I czy to naormalne ze na jak podlacze hyperx Cloud przez wiekszy jack ( przejsciowka) to vocal mam jakby w tle...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosniki mam takie Mój link

Do laptopa mam podlaczone Cuba a z niej wyjscia rca na glosniki. moze potrzebuje przejsciowki na micr jack aby moc wepnac kabel z glonikow ktory w pinam do kompuera pod wejscie sluchawkowe? I czy to naormalne ze na jak podlacze hyperx Cloud przez wiekszy jack ( przejsciowka) to vocal mam jakby w tle...?

Laptop USB>Karta>>słuchawki (przez adapter mały jack na duży jack)>>głośniki jak wcześniej z laptopem łączyłeś tzn. przez mały jack (to gniazdo oznaczone mniejszymi słuchawkami). Głośniki/satelity podpinasz do subwoofera, zaś woofer poprzez audio input do karty (możesz też przez pilota).

Tak, raczej normalne, ponieważ o ile mnie pamięć nie myli przez duży jack przepływa wzmocniony sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop USB>Karta>>słuchawki (przez adapter mały jack na duży jack)>>głośniki jak wcześniej z laptopem łączyłeś tzn. przez mały jack (to gniazdo oznaczone mniejszymi słuchawkami). Głośniki/satelity podpinasz do subwoofera, zaś woofer poprzez audio input do karty (możesz też przez pilota).

Tak, raczej normalne, ponieważ o ile mnie pamięć nie myli przez duży jack przepływa wzmocniony sygnał.

Dzieki za lopatologie przy objasnianiu podlaczania. Czy ma rozumiec ze sluchawki Hyperx Cloud sa za slabe do tego aby uzywac duzego jacka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za lopatologie przy objasnianiu podlaczania.

Czy ma rozumiec ze sluchawki Hyperx Cloud sa za slabe do tego aby uzywac duzego jacka?

Proszę bardzo.

Nie, możesz podpinać do dużego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

Nie, możesz podpinać do dużego.

Podpinam do duzego i mam dzwiek jak zza sciany. Moze mam posupe urzadzenie. HyperX ma 60Ohm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam do duzego i mam dzwiek jak zza sciany. Moze mam posupe urzadzenie. HyperX ma 60Ohm

Dźwięk "jak zza ściany" jest typowym objawem braku masy. Inna kwestia, czy winny tutaj jest uszkodzony kabel, czy połączenie wtyczka-gniazdko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk "jak zza ściany" jest typowym objawem braku masy. Inna kwestia, czy winny tutaj jest uszkodzony kabel, czy połączenie wtyczka-gniazdko.

Podlaczylem hyperx i zwykle sluchawki sony od smartfona , w obu przypadkach to samo . Czy myslisz ze to kwalifikuje sie do rklamacji badz zwrotu? A mialo byc tak pieknie

 

A czy moze gnazdo usb sprawiac problem? sorry za pytania z d..py ale jestem nemo jesi chodzi o sprawy audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddalem do xkomu i chyba wezme sound blaster omni 5.1 . nie mam chyba cierpliwosci i wiedzy do tych kostek ...:) typu fiio e10 czy cube BE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...