Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yunot13

Problem z gf 740m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kartą gf, podczas gry wyskoczył blue screen nvlddmkm.sys, urządzenie do naprawy komputera nie dawało rady naprawić. Oddałem komputer do naprawy znajmomemu, on wgrał Win 10 ale działa tylko karta zintegrowana intel, w menadżerze urządzeń w zakładce inne urządzenia jest kontroler wideo 3W z żółtym wykrzyknikiem, nie ma do niego sterowników , próbowałem klikać i szukać sterowników przez internet = blue screen nvlddmkm.sys, zrobić to manualnie i wybrać sterowniki z gf 740m .. to samo blue screen. W menadżerze nie ma karty gf 740m, jest sam intel. Próbowałem zainstalować sterowniki ze strony NVIDIA ale to nic nie dało, to samo było jak chciałem zrobić to przez GF Experience. Jedyna opcja aby zainstalować sterowniki do gf 740m to zrobić to w trybie awaryjnym, w menadżerze pojawia się gf 740m, znika problem z żółtym wykrzyknikiem, ale wtedy gdy chce wejść normalnie w system to podczas próby włączania wyskakuje "diagnoza", potem "próba naprawy" a nast. jedyną opcją uruchomienia windowsa w normalnym trybie jest przywrócenie systemu zanim zainstalowały się sterowniki nvidia. Nie mam zielonego pojęcia co jest przyczyną tego "zjawiska"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszkodzona GPU dedykowane ;).

Nic nie zrobisz, bo naprawa przerasta wartość takiego lapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj sterownik za użyciem program Display Driver Uninstaller wybierając z listy uruchomienie programu w trybie awaryjnym, wyczyść sterowniki wybierając Intela i następnie Nvidie i po restarcie systemu zainstaluj najnowszy sterowniki pobrany ze strony producenta laptopa do karty Intel VGA (hd graphic) i Nvidia VGA oraz Chipsetu Intela. Następnie zainstaluj sterowniki w odpowiedniej kolejności. 1. Chipset, 2. Sterownik od Intel VGA , 3. Sterownik Nvidia VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak po wgraniu sterów wali bluscreenami/albo nie ma obrazu, uwalona karta dedykowana, jak masz gdzieś jakiś serwis w okolicy możesz sie zapytać, za ile by ci to zrobili ,ale raczej tanio nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...