Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darko37

Karta graficzna do 1400

Rekomendowane odpowiedzi

Siema szukam karty do 1400 jestem w miare przekonany do palit.jetstream 6gb 1620hz ale mozwe jest wydajniejsza karta ale nie moze sie grzac i hałasówac chcialem rx msi 8gb.ale te ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej - wiecej wiem o co Ci chodzi, ale potrzebwalem chwile zeby rozszyfrowac

 

Napisales do 1400zl, ale generalnie jak jeszcze wyskrobiesz pare dyszek - na Twoim miejscu wzialbym Gaming X od MSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad nim ale z testow co widzialem w grach jest roznica 1fps palitem a gtx a trzeba troszke dolozyc jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się raczej rozchodzi o kulturę pracy karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darko - jesli nie jestes audiofobem, nie siedzisz z uchem przy kompie i nie masz fioła na punkcie dB to jak najbardziej - Twoj Palit jest dobrym wyborem ale ... praktycznie kazdy niereferent spelni Twoje oczekiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja chyba potrzebuje się do niego w 100 procentach przekonać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw co masz w budzie, bo tak to wygląda jak rozmowa o niczym. Może proc nie ogarnie karty, sam możesz tego nie wiedzieć ale każdy odpisujący powinien zapytać co za sprzęt posiadasz, a tak kilka nabitych postów, Wy to tam luz ale uzytkownik mający ponad 3k postów,to świadczy o tym jak je nabija ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krecisz tego ryzena??

 

spokojnie mozesz wsadzic 1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień zasilacz z zestawu na Corsaira CX450M 450W na topologi DC-DC, modularny z 5-letnią gwarancją. Mocy wystarczy aż nad to, spokojnie do niego możesz 1080Ti włożyć.

 

nie pisz takich farmazonow bo do 1080ti potrzeba 550watow a najlepiej 650w zasilacz. chyba ze cchesz szybko zajechac zsilacz i miec piekarnik z niego i nie o tym jest temat autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć ten na zaś a 1060 jest przecież nigdy nie kręciłem ale jeśli będę widział sens to się tym zainteresuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisz takich farmazonow bo do 1080ti potrzeba 550watow a najlepiej 650w zasilacz. chyba ze cchesz szybko zajechac zsilacz i miec piekarnik z niego i nie o tym jest temat autora.

Myślę że Vero L2 500W by sobie poradził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisz takich farmazonow bo do 1080ti potrzeba 550watow a najlepiej 650w zasilacz. chyba ze cchesz szybko zajechac zsilacz i miec piekarnik z niego i nie o tym jest temat autora.

 

Jakich farmazonów ?

 

650W ? Ty chyba kolego w innej rzeczywistości przebywasz.

 

Zasilacz ma być pod 1060 i starczy spokojnie 450W. Wiesz ile 1080 Ti z tym Ryzenem będzie pobierać prądu ? Nie mówię o jakimś mocnym OC. Pod obciążeniem podczas gry nie dobije do 350W gdzie ten Corsair na linii 12V ma 448W więc prawie 100W zapasu zostaje. Zasilacz pójdzie max na jakieś 80%.

Zakup Vero 600W bez sensu Corsair jest lepszą jednostką. Nie obchodzi mnie że nie o tym jest temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darko37 - może ja Cię przekonam do zakupu wersji Gaming X od MSI. Kupiłem ta kartę zaraz po premierze, za 1499zl. Użytkowałem rok. Niesamowita kultura pracy, niskie temperatury (max 70stC w Wiesławie 3, w trybie OC, bo w trybie standardowym max 65stC). Cisza i polpasywny tryb pracy. Na plus, moim zdaniem, tez wygląd i gustowne podświetlenie (bez przesady jak u co niektórych, oczywiście można wylaczyc).

 

Po roku sprzedałem kartę za 1405zl. To właśnie jest zaletą tego modelu. Tak dobra stope zwrotu wśród kart graficznych ma tylko Strixa od Asusa i Gaming X od MSI. I nie ma się tu co czarować. Inne karty z serii 1060 są równie dobre, ale najlepsza z nich jest Gaming X od MSI. Było to już walkowane setki razy tu, na forum.

 

Morał jest taki, że przy Twoim budżecie dokładamy 50zl i kupujemy w/w kartę, lub szukamy GTX'a 980ti z gwarancją, ale tu będzie nieco drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...