Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nataliaa96

Laptop do 3000 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przede wszystkim nie znam się zupełnie na komputerach więc postanowiłam poprosić Was o radę. Szukam laptopa mniej więcej do 3000 PLN (choć jeśli jest jakiś troszkę droższy, a dużo lepszy to nie robi to dużego problemu).

 

Laptop ma mi służyć przede wszystkim do codziennej pracy i przeglądania stron internetowych. Zależy mi najbardziej na płynności i szybkości działania laptopa i ograniczeniu jakiegokolwiek 'zamulania' do minimum, nawet przy robieniu wielu rzeczy jednocześnie, kilku otwartych stronach/programach itd.

 

Może to dla kogoś głupio zabrzmi, ale szukam laptopa, który byłby odpowiednikiem iPhona, czyli taki, który zapewnia płynność działania na najwyższym poziomie.

 

Preferuję markę Lenovo, bo taki mam obecnie, służył mi przez kilka lat i byłam bardzo zadowolona, ale jest już dość stary i czas na coś nowego.

 

Będę wdzięczna za każdą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz ajfona w laptopach - odpowiedź jest tylko jedna: Apple MacBook Air i5/8GB/128GB/HD 6000/Mac OS

 

Jak jednak z jakiś powodów wolisz windowsa to zerknij na to Acer Swift 3 i3-7100U/8GB/256/Win10 FHD IPS

Jeżeli chodzi o Acera to masz duuuużo lepszy serwis niż Lenovo.

 

Jeżeli używasz iPhone i potrzebujesz niezamulającego kompa do codziennej pracy to będziesz zachwycona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...