Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blazieeeee

Pomoc w doborze płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam: to, i po założeniu na nią FXa i GTXa temperaturka nieco skacze i tracę na wydajności, dlatego muszę wymienić to na coś nowszego.

Interesuje mnie coś, co już nie będzie sprawiało takich problemów.

AM3+(AMD FX-8350), PCI Express x16 (GTX 1050Ti), DDR3

 

Myślałem nad czymś takim. Spełni to swoje zadanie czy trzeba szukać czegoś lepszego -> droższego?

Chciałbym się zmieścić w 3 stówach, o ile istnieje taka opcja.

 

Czy każda płyta ma te same piny na sobie czy mogę nie móc czegoś podpiąć, np. wentylatora od obudowy 3pin itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam: to, i po założeniu na nią FXa i GTXa temperaturka nieco skacze i tracę na wydajności, dlatego muszę wymienić to na coś nowszego.

Interesuje mnie coś, co już nie będzie sprawiało takich problemów.

AM3+(AMD FX-8350), PCI Express x16 (GTX 1050Ti), DDR3

 

Myślałem nad czymś takim. Spełni to swoje zadanie czy trzeba szukać czegoś lepszego -> droższego?

Chciałbym się zmieścić w 3 stówach, o ile istnieje taka opcja.

 

Czy każda płyta ma te same piny na sobie czy mogę nie móc czegoś podpiąć, np. wentylatora od obudowy 3pin itd?

Masz już dość stary sprzęt, spróbuj znaleźć na allegro używaną płytę, raczej nie opłaca się kupować nowej. Nada się raczej każda z radiatorem na VRM-Ma być radiator pomiedzy gniazdem CPU, a portami USB.

Nie będzie problemów z kompatybilnością, jedynie jak znajdziesz dobrą ofertę, to sprawdź na stronie producenta, czy aby dana płyta wspiera twój procesor.

Płyta z morele będzie się nadawała, ale nie warto dopłacać do nówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...