Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

falezor

P5VD2 VM/S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem płyta wymieniona w temacie nie uruchamia niczego po wciśnięciu klawisza f8 - boot menu, w celu zainstalowania nowego windowsa, starego nie można odpalić w żaden sposób nie reaguję na naprawę z narzędzi microsoft.

 

Wracając po wciśnięciu f8 wyświetlają się liczby litery w dolnej części ekranu jakby sie ładowało ale po oczekiwaniu nawet kilkunastu minut nic się nie dzieje nie dostaję okna bootowalnego ogólnie czarny ekran żadnych błędów/piknięć dysk jest sprawny sprawdzałem na 2 kompie stacja dvd/cd też sprawna usb też nic się nie dzieje, na początku pojawio się to okno ale był tam tylko dysk hdd odblokowałem wszystkie opcje dotyczące usp w biosie zmieniłem kolejnośc bootowanie ale wygląda jakby nie widział usb, ale gdy uruchomiło się narzędzie sprawdziłem czy "prowizoryczny windows" widzi usb no i się wyświetla wszystkie pliki na miejscu etc.

 

Proszę o szybką odpowiedź prześledziłem wiele tematów ale nie natrafiłem na taki problem a no cóż mi się taki przytrafił.

 

Dodam iż po odpięciu usb dalej nic się nie pokazuję bios nie reaguje

po odpięciu stacji dvd cd i usb natomiast menu bootowalne się pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałeś coś w ustawieniach USB ?

EHCI, HiSpeed/FullSpeed ?

 

Pamięć RAM, OK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałeś coś w ustawieniach USB ?

EHCI, HiSpeed/FullSpeed ?

 

Pamięć RAM, OK ?

 

Pamięć ram ok, tak jak wyżej wszystkie opcje choć jest ich nie wiele które dotyczą usb włączyłem

Opcji EHCI nie widzę, ustawienia usb:

"usb controller" enabled

"usb 2.0 controller" enabled

"usb legacy support" enabled

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko naprawiłem sam wina biosu zbyt stary prawdopodobnie ale mniejsza.

zrobiłem tak:

wyjąłem dysk włożyłem do 2 kompa zacząłem instalacje win7 przy pierwszym restarcie odciąłem zasilanie wyjąłem dysk włożyłem do 1 kompa odpaliłem windows dokończył instalację i ruszył instalacja do restartu na amd x6 a po restarcie na 1 kompie na intelu wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...