Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

witcher22

Asus M8Z77 M PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam jakiejś informacji czy ta płyta główna da rade obsłużyć dwie karty graficzne asus gtx 660 w sli? Dzisiaj z ciekawości podłączyłem druga gtx 660 ale problem jest taki że nie ma w ogóle obrazu, jak zostawię jedną to śmiga. Oznaczenie jednej karty z tyłu to GTX660-DC20-2GD5 a z drugiej GTX660-DC20CPH-2GD5. Drugie pytanko czy najlepiej zamontować gtx 660 o takim samym oznaczeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta obsługuje SLI. Pamiętaj o mostku.

 

Karty powinny współpracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie mam obrazu jak je podłączam. Niby słychać jak się wszystko uruchamia ale obrazu nie ma. Wydaje mi się że zasilacz powinien obsługiwać wszystko, 650W thermaltake. Czy na płycie nie trzeba jakiś przełączników ustawić żeby działała pod sli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaglądałeś do instrukcji? ;)

 

Sprawdź czy każda karta z osobna działa, oraz czy każdy slot z osobna działa.

Wszystkie wtyczki zasilające podłączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaglądałeś do instrukcji? ;)

 

Sprawdź czy każda karta z osobna działa, oraz czy każdy slot z osobna działa.

Wszystkie wtyczki zasilające podłączone?

 

Każdy slot działa z osobna i karty tak samo, podłączam je do slotów przeznaczonych do sli ale wtedy nawet biosa nie da sie odpalic. zastanawiam sie czy to nie wina kart co prawda różnią się trochę wyglądem ale niby są takie same więc nie wiem co cię dzieje. Mocy napewno ma dość. Może płyta siada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co się dzieje jak startujesz bez mostka SLI.

Płyta może puszczać obraz na drugą kartę - sprawdzałeś na wyjściach wideo każdej karty (także integry)?

 

Bios najnowszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co się dzieje jak startujesz bez mostka SLI.

Płyta może puszczać obraz na drugą kartę - sprawdzałeś na wyjściach wideo każdej karty (także integry)?

 

Bios najnowszy?

Jest postęp zamieniłem kolejność kart i jest obraz ale tylko na gornym gniezdzie dvi karty na dolnym nie ma sygnalu i obraz jest o mniejszych proporcjach niz ekran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...