Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ambasador

Ryzen 1600 Promocja?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to mają promocję na sklepie za 859zł z kodem.

0u1aJGIvQZONP4Gu51alCg.png

 

4 dni temu ktoś kupił R5 1600 za 828zł ze zwrotu 14-dniowego.

Ciekawe czy cena spadnie poniżej 800 zł po premierze kawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEraz kliknąłem i jest 801,09, więc dynamika niezła.

A towar po zwrocie jak najbardziej brać. Wszystkie warunki gwarancji są normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na neweggu przecenili 1600x do 200 dolarow, u nas moze bedzie 1600x w cenie 1600 po 5 pazdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO obowiązkowo będzie poniżej 800.

 

Obowiązkowo ? raczej się zdziwisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jedynie Kaby poleci z cenami, bo musza sie pozbyc tego przed nowym rokiem. No i plyty do kawy, bo kto je kupi, jak prockow nie ma? Chyba ze do i3, ale to tez kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jedynie Kaby poleci z cenami, bo musza sie pozbyc tego przed nowym rokiem. No i plyty do kawy, bo kto je kupi, jak prockow nie ma? Chyba ze do i3, ale to tez kwestia czasu.

czy kiedykolwiek po premierze następcy cena poprzednika u intela poleciała na dół? Ja takie sytułacji sobie nie przypominam, tym bardziej że nie ma żadnej zgodności miedzy SL+KB a CL.

 

Natomiast jak ceny 1600x spadną to więcej osób wybierze tańszy wariant z A320 który nie oferuje OC, ale dla tego modelu to bez znaczenia bo i tak nie pociągnie go powyżej 4GHz. Wiec i tak by OC było mało opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz totalne przetasowanie w segmentach. Zobacz sobie co wyprawia taki i5 8400 w testach na ppc, a to odpowiednik cenowy i5 7500 :E Nie raz jest w okolicy podkręconego do 5Ghz i7 7700k :D

Sporo się zmieni na rynku, starsze generacje polecą w dół i to nie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kiedykolwiek po premierze następcy cena poprzednika u intela poleciała na dół? Ja takie sytułacji sobie nie przypominam, tym bardziej że nie ma żadnej zgodności miedzy SL+KB a CL.

 

Natomiast jak ceny 1600x spadną to więcej osób wybierze tańszy wariant z A320 który nie oferuje OC, ale dla tego modelu to bez znaczenia bo i tak nie pociągnie go powyżej 4GHz. Wiec i tak by OC było mało opłacalne.

Dokładnie jak lecą ceny intela starszej generacji to tylko promo sklepu. Sam intel pozostawia starsze produkty po cenach nieruszonych i pozwala powoli na agonie starszej generacji. Dziwne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery kawy cena 1600 spadła o 15 zł :E

Za mało czasu mineło, AMD obniża ceny po miesiącu-dwóch od ruchu konkurencji. Muszą dostać nowe wskaźniki sprzedaży, żeby zareagować. Ja mam lekkie wrażenie, że w dziale marketingu AMD to pracują ludzie mający zerowe zainteresowanie sytuacją wśród konsumentów oraz testami i recenzjami. Intel potrafi reagować wcześniej, nvidii też się zdarza. AMD ŚPI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mają obniżać cenę ? np. na Morele taki R5 1600 sprzedaje się dobrze w cenie 890 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...