Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Par_Dez

Instalacja dodatkowej drukarki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam już zainstalowaną drukarkę Brother DCP-J315 ponieważ ma coś z głowicą (magenta) będzie służyć tylko do dokumentów na A4, kupiłem do druku zdjęć Epson L805. Nie wiem czy należy całkowicie wyłączyć brothera, tylko wypiąć kabel USB podczas instalacji Epsona ? Coś czytałem na temat instalacji epsona, że trzeba czekać 20 min, aż atrament się uzupełni czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz wyłączać brothera?

Już jest ok ! Drukarkę epson zainstalowałem bez problemów. Zupełnie nie potrzebnie zadawałem tak głupie pytanie. Fakt, że w instrukcji Epson nie wszystko jest takie jasne i zrozumiałe - szczególnie konfiguracja Wi-Fi - okazuje się, że też to jest zautomatyzowane. Ciekawe, mam połączenie z drukarką przez USB jak i wi-fi. Oba działają w zależności od wyboru. Właśnie ta kwestia jest nie bardzo zrozumiale opisana, wywnioskowałem na początku, że można konfigurować albo wi-fi, albo USB, a tak nie jest.Jednego tylko nie wiem. Co zrobić aby odłączyć Wi-Fi aby na panelu drukarki nie świeciła się zielona dioda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...