Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krulwonzuw

Gigabyte GA-H55M-S2H Power error

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D

 

Mam problem z moim komputerem, otóż postanowiłem zmienić swoją no-name'ową obudowę na ZALMANa Z3 Plus, po przełożeniu płyty głównej, HDD itd. postanowiłem sprawdzić czy komputer działa i.. nie działa. Przy POSCIE Wydaje przez około 8s krótkie dzwięki, na 1s przestaję i znów zaczyna wyć. W instrukcji płyty przeczytałem iż jest to Power Error, Wszystkie wiatraki się kręcą (4 z budy i CPU,GPU) przeczytałem w internecie iż może to być problem z ramem więć przekładałem obydwie kości(2x8GB) do obu slotów i dalej nic, wsadziłem również stary ram kingstona 1066MHz 2GB i również nic.

wtyk EPS jak najbardziej dobrze włożony, 24PIN również. Pomyślałem iż może być to problem z zasilaniem procesora, bo wrzuciłem inny(i5-750) ale po powrotnym wrzuceniu poprzedniego czyli i3-530 problem pozostał ten sam. Próbowałem również z podłączonym tylko zasilaniem płyty głównej, żadnych wiatraków USB HDD itd. ale wciąż ten sam problem :/ zasilacz sprawdzony na innym komputerze i działa sprawnie. Liczę na waszą pomoc :)

 

i5-750 @ BeQuiet pure rock mini

Gigabyte GTX 1050Ti

16GB Ram 1333MHz Corsaira

XFX Pro 450W

HDD 500GB i 320GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...