Skocz do zawartości
patrykszs

kupić nintendo ds lite czy wii

Rekomendowane odpowiedzi

kupić nintendo ds lite czy wii chodzi mi głownie o konsole do symulatorów i gier strategicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symulatory i strategie na konsolach? Do tego na Nintendo... To nie ta liga. Strategi szukaj na PC, symulatorów np. Forza na Xboxach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symulatory i strategie na konsolach? Do tego na Nintendo... To nie ta liga. Strategi szukaj na PC, symulatorów np. Forza na Xboxach.

wiem ale ja niechce wydawać milionów za xboxa chce coś taniego jak wii albo nintendo ds

sam posiadam ps4 i gry okropnie drogie nie mówiąc już o grach na xboxa

miałem ps3 strategi i symulacji niema

Edytowane przez patrykszs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale tutaj chyba pozostaje Ci samemu sprawdzić jakie są tytuły na dane konsole.

Pomimo że Wii ma gigantyczną bibliotekę, osobiście gram może w cztery gry. Co innego gdyby ta biblioteka była przenośna, to może obczaił bym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanką Wii. Miałam swego czasu DS'a, ale to nie to co Wii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kup bieda wersję Wii z portami od GC, przeróbka do wykonania samodzielnie. Biblioteka jest naprawdę duża + emulatory. Konsolkę z wiilotem dostaniesz już za stówkę, każdą sztukę da się zmodować ale warto wziąć tę z portami od GC bo za grosze można dokupić kartę pamięci + pada i ograć sporą bibliotekę na GaCka.

2. Zamiast DS-ki weź 3DS-a z CFW oraz kartem do DS. Masz 2 w jednym - znakomitą kolekcję gier 3DS + pełną kompatybilność z DSem + większe możliwości jeśli chodzi o emulatory. Minusem jest dostanie wersji z już zrobionym CFW - jeśli kupisz "golasa" i w dodatku z wysokim FW, jest na to rada, jednak wiąże się z łamaniem hasła które robi się na dGPU.

 

Oczywiście jeśli chcesz wszystko oryginalnie no to ja nie narzucam nic, ale posiadanie softmoda ma te plusy że odpalisz homebrew, gry z fanowskimi tłumaczeniami, modyfikacje itd a to nie w kij dmuchał. Nie wspominam o "kopiach zapasowych"...

 

Osobiście posiadam takie combo i jest ok :). Samą DSkę odradzam, chyba że za grosze i np. z AceKard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdą sztukę da się zmodować \

Wii mini się nie da :P. Poza tym to i tak kupsztal nie wart kupna.

Minusem jest dostanie wersji z już zrobionym CFW

Minusem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...