Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NoNam3s

Monitor do 1500zł do gier strzelanki oraz mmo

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung C24FG73FQUX Curved czarny Quantum Dot

 

Zakrzywiony monitor 144hz, z matrycą VA i kropką kwantową. Bardzo solidna konstrukcja, do takiego sprzętu jaki posiadasz to idealna opcja.

 

Konstrukcja stopy to może i solidna ale mega pokraczna i zajmie pół biurka. Do tego wersja 24 to realnie 23,5cala.

Do tego problemy z paprochami, badami i subpikselami. Przynajmniej ja tekie miałem doświadczenia z 7szt. - tyle, że wersji 27cali.

Przed zakupem także warto przeczytać reckę Kaiketsu wersji "24" - 23,5 cala. Problemy z ostrością czcionek tam poruszone także mogę odstraszać.

http://forum.pclab.pl/topic/1202459-Samsung-CFG70/

Na 27calch będzie to jeszcze bardziej widoczne, tu dla odmiany 27 cali to pełne 27 cali FHD.

 

Jeśli już brać tego samsunga to moim zdaniem w wersji 27 cali, dziś da się taką kupić za około 1500zł - 1700zł

Tutaj starsza wersja - praktycznie różniąca się obudową.

Za 1499zł w promocji dla graczy

https://inspiracje.x-kom.pl/ready2play?s=&cat%5B%5D=585&pricef=&pricet=&sort=

 

Nowsza obecnie wszędzie jest raczej za 1699zł.

https://www.ceneo.pl/53694288?se=9jCyx9WaaYl8ZjeQhrICbR7H0C1TBDZh&gclid=EAIaIQobChMIg4r7z7j81gIVUmUZCh2c9AI1EAAYASAAEgIHa_D_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero paprochów, bad i subpikseli, albo jestem ślepy :P Problem z czcionką? Nie posiadam, wręcz ostrość większa w porównaniu do starego kiepskiego TN.

Trzeba też zaznaczyć, że jeśli ja nie widzę problemów z nią, to naprawdę jest spoko, bo mam bardzo słaby wzrok - stożek rogówki się kłania ;)

 

Co do nóżki, przyznaję bez bicia, temat co mnie irytuje, bo siedzę na biedabiurku na stancji, gdzie nie mogę się ustawić do grania tak, by na przeciwko monitora siedzieć, musi on stać pod kątem, bardziej zbliżony do lewej krawędzi niż do punktu centralnego, gdyż wtedy nie ma miejsca na podkładkę i mysz... czego nienawidzę i jest dla mnie niekomfortowe.

 

Tutaj przedstawione jak to wygląda na małym biurku

https://imgur.com/a/8pJx3

Sorry za bajzel i słabą jakość zdjęć :E tak jak widać, jakbym ustawił go w punkcie centralnym, bezpośrednio do twarzy, to by mi blokował całą prawą stronę na linii środka - gdzie znajduje się mysz i podkładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam, wręcz ostrość większa w porównaniu do starego kiepskiego TN.

Trzeba też zaznaczyć, że jeśli ja nie widzę problemów z nią, to naprawdę jest spoko, bo mam bardzo słaby wzrok - stożek rogówki się kłania ;)

 

Posiadasz bo każdy samsung z tej serii ma ten problem i to nie jest kwestia sztuki.

Nie w jednej recenzji to udowodniono - przeczytaj uważniej reckę Kaiketsu - on tam także podaje linki do innych testów.

2I2Cwrd.jpg

Ja to widziałem naocznie na tym monitorze. Jeśli Ty tego nie widzisz to się ciesz ale nie oznacza to, że masz sztukę wolną od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wersja "73" to poprawiona konstrukcja względem wspominanego "70".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wersja "73" to poprawiona konstrukcja względem wspominanego "70".

 

Matryca jest ta sama. Miałem przez chwile 3 wersje tego starszego i potem 4 tego nowego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz monitor Asus VG278Q.

Podpinam się, ten Asus VG278Q to dobra propozycja, sam czegoś szukam i myślę nad tym modelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie zakupiłem monitor Predator XB241H, jestem zadowolony, 400e dałem za 24 cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się, ten Asus VG278Q to dobra propozycja, sam czegoś szukam i myślę nad tym modelem.

Jest całkiem ok ten model, może męczyć oczy.

LG 24GM79G myślę że to lepsza opcja.

 

ostatecznie zakupiłem monitor Predator XB241H, jestem zadowolony, 400e dałem za 24 cale.

Gratki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz cos wiecej napisac o tym monitorze acer predator? Zamowilem dokladnie ten sam model i ma przyjsc we wtorek. Chetnie poczytam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przedstawione jak to wygląda na małym biurku

https://imgur.com/a/8pJx3

Sorry za bajzel i słabą jakość zdjęć :E tak jak widać, jakbym ustawił go w punkcie centralnym, bezpośrednio do twarzy, to by mi blokował całą prawą stronę na linii środka - gdzie znajduje się mysz i podkładka.

 

co to za klawiatura ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...