Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

reQ_21

smartfon do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

z racji iż ucegliłem mój telefon to szukam telefonu do 1500zł który godne zastąpi moto x style

Dużo już poszperałem w internetach i mniej więcej wiem w co celować, ale przyda się wasza opinia.

 

- oczekuję dużego ekranu, tak naprawdę czym większy tym lepszy, co najmniej 5 cali, milewidziany super amoled

- nfc

- szybkie ładowanie

- dobry aparat z szybką przesłoną

- bateria jest sprawą drugorzędną, fajnie gdyby ~16h wytrzymał przy normalnym użytkowaniu (lte, synchronizacja, poczta, facebook, snapchat, apka banku itd)

- płynne działanie przy wyżej wymienionych aplikacjach

 

 

nie mam nic przeciwko telefonom ściąganym z chin

 

 

czym się zainteresowałem :

moto g5s plus

moto z play

wiko wim

ASUS ZENFONE 3 ZE520KL

htc u play

lenovo p2

samsung j7 2017??

samsung a5 2017??

kolejna moto x style?

 

 

huaweie mi nie pasują - cukierkowy wygląd systemu do mnie nie przemawia

 

co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używane wchodzą w gre to polecam Galaxy S7. Jakiś czas temu zamawiałem siostrze za ok 1600 z gwarancją w bdb stanie a w weekend zamówiłem dla siebie za 1400 z prawie 2 letnią gwarancją. Wszystkie twoje wymagania spełnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi Max 2, jeśli nie boisz się 1080p przy 6,44"

 

 

nie boje się, ale aparat w tym telefonie woła o pomoc przy każdym kroku

 

do moich typów wpadł też HTC 10 i LG G5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na MZPlay - spełnia wszystkie wymagania i jeszcze zostanie ci kilka stówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany S7 na pewno był by najlepszy.

 

Z nowych Mi6,

Honor 9 (tutaj trzeba by dorzucić stówke i z PL dystrybucji można za 1600zł kupić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś może styczność z tymi telefonami :

bluboo S1

leeco le pro3 elite

Vernee MIX 2

 

 

trochę budżet mi się ukrócił i w sumie stwierdziłem, że chciałbym też sobie jakiś sprzęcik z chin potestować

 

parametrowo i z opinii leeco wygląda najciekawej, ale bluboo S1 zachwyca aparatem (jak na chińczyka za ten hajs)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na MZPlay - spełnia wszystkie wymagania i jeszcze zostanie ci kilka stówek.

Podpisuje się :thumbup:

Zdecydowanie moto z play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skłaniasz się ku zakupowi z Chin to grzech nie skorzystać z tej promocji. https://www.joybuy.com/600011996.html

Honor 9 za 1150zł.

 

Co do Chinczyków o które pytasz, to z tego co wiem w Bloobo system sie zacina, Vernee nie jest wart uwagi a Leeco to super sprzęt, kwestia tylko czy poradzisz sobie ze zmianą romu? Nie chcę Ci polecać jeśli potem masz siedzieć nad tym tygodniami i wylewać żale na forum że to za trudne czy zbyt czasochłonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych 3 co wymieniles najsensowniejsze jest to leeco ze wzgledu na wedlug mnie najlepsze wsparcie, jakbys mial jakies problemy pewnie kolega z forum Petru23 cos poradzi, pare telefonow tej firmy przerobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skłaniasz się ku zakupowi z Chin to grzech nie skorzystać z tej promocji. https://www.joybuy.com/600011996.html

Honor 9 za 1150zł.

 

Co do Chinczyków o które pytasz, to z tego co wiem w Bloobo system sie zacina, Vernee nie jest wart uwagi a Leeco to super sprzęt, kwestia tylko czy poradzisz sobie ze zmianą romu? Nie chcę Ci polecać jeśli potem masz siedzieć nad tym tygodniami i wylewać żale na forum że to za trudne czy zbyt czasochłonne.

 

 

bez problemu jestem w stanie zmienić rom, praktycznie wszystkie moje smartfony były zrootowane ze zmienionym romem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...