Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bobikos116

Ktory procek lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki procek lepiej wybrać pod gry. Teraz posiadam i7 3770k i nie wiem czy oplaca sie go sprzedac i dopłacić do np i7 7700k lub Ryzena 1700x? Duza roznica bedzie w wydajnosci jakbym jeszcze ddr4 dorzucił??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zestaw konkretnie pod gry to poszedłbym w i5 Coffee zdecydowanie, pomimo licznych przewin Intela, ich gluta itd. (ale swoje trzeba będzie odczekać bo dostępność procesorów słaba i pytanie ile chcesz przeznaczyć na płytę główną? Bo póki co ceny od 500 zł w górę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki procek lepiej wybrać pod gry. Teraz posiadam i7 3770k i nie wiem czy oplaca sie go sprzedac i dopłacić do np i7 7700k lub Ryzena 1700x? Duza roznica bedzie w wydajnosci jakbym jeszcze ddr4 dorzucił??

 

A brakuje Ci mocy czy po prostu "fajnie by kupić coś nowego, przyszedł czas" - wierz mi znam to :P? Moim zdaniem kręć tą 3770k ile wejdzie jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Do jakiej karty graficznej? W jakiej rozdzielczości grasz? Potrzebne Ci te 6 rdzeni? Teraz kupując zapłacisz jakieś chore pieniądze, bo mała dostępność procków, no i płyty z370 są drogie (500zł+ xD). A no i skoro posiadasz 3770k to pewnie masz do niego ram ddr3 i czeka Cię zmiana na ddr4 które też ostatnio podrożały. Zastanów się czy aż tak Ci brakuje mocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3770k po OC to nadal silny procek, jw, jaką autor ma kartę, bo wymiana może byś całkowicie bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ktwi w tym, ze padla mi plyta, używana z77 okolo 350zl i nie wiem czy posłuży na dlugo, bo podobno padaja często, więc pomyślałem o sprzedaży. Wydajność jak najbardziej mi odpowiadała. Karta to zotac gtx 970 4gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz brać z-tkę? możesz wziąć coś na p67 za dwiescie parę złotych , też spokojnie podkręcisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko znaleźć za 200 na lga 1155, zobacz jak mozesz jak cos znajdziesz to podeślij

 

Asrock z77 xtreme4 jest za 370 ew z77 pro3 za 350 albo asusa p67 deluxe za 379 bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...