Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nForcePL

Fotel biurowy do 300 złoty

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak podstawka i ogólnie wykonanie fotela? :-) Będę miał też problem z jego zakupem, ponieważ najbliższą ikeę mam 100km od siebie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ok. ciężko się do czegoś przyczepić. Myślałem że się rozleci a tu taka niespodzianka. Podłokietniki nie są regulowane . Wygoda zbliżona do Markus, też tak odchyla się do tyłu (kołyska) ale można to zablokować.

Będąc w Ikea przymierzałem różne fotele, nie miałem limitu, miałem wziąć Markus'a ale stwierdziłem że jeśli ten tani jest prawie tak samo wygodny to wziąłem tańszy z nastawieniem że za chwilę kupię coś lepszego.

Na coś lepszego jeszcze się nie zdecydowałem.

Wysyłkowo może da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100km to nie jest jeszcze jakoś strasznie daleko :0 ruszaj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ nForcePL

Niestety nic.

 

aaa i jeszcze rozważałem fotel z samochodu

coś w ten deseń

po taniości

na wypasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale za wysylkę cenią tyle co za dwa fotele hah :-)

Zawsze możesz kupić ten fotel na Allegro wysyłka 20 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro też sprawdzałem najtańsza wysyłka 25 zł ale sprzedawca opinie ma słabe u innych to wysyłka około 50 zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu to krzesło RENBERGET z Ikea i faktycznie nie jest złe. Masz ofertę za 199zł + 40zł przesyłka - mieścisz się w podanym budżecie, sprzedawca nie ma złych opinii.

Co do porównania do Markusa, to są to całkiem inne krzesła. Markusa też mam i używam. "Bujanie" ma całkiem inny mechanizm - oparcie i siedzisko nie są sztywno połączone i odchylają się pod innymi kątami. Cała konstrukcja też jest inaczej wyprofilowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania do Markusa, to są to całkiem inne krzesła. Markusa też mam i używam. "Bujanie" ma całkiem inny mechanizm - oparcie i siedzisko nie są sztywno połączone i odchylają się pod innymi kątami. Cała konstrukcja też jest inaczej wyprofilowana.

Przymierzając w sklepie, komfort siedzenia zbliżony, takie odniosłem wrażenie a Markus jakoś mnie nie ujął, więc wziąłem fotelowego pentium'a na przeczekanie :P

... i te dwa modele mają tą samą przypadłość - potrafią skrzypieć w tym samym tonie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa jest metalowa w częściach, które trzeba złożyć samemu. Wokół gniazda, w które wchodzi ramię (ramię z kółkiem) jest obwódka plastikowa - to bardziej wykończenie i nie przenosi obciążeń.

Generalnie cały dół do siedziska jest z metalu. Pod siedziskiem, z plastiku jest tylko kawałek maskownicy i pokrętło regulacyjne.

Nie mam zastrzeżeń do solidności tych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...