Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tommy_80

windows server 2012 backup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadałem server z Windows server 2012 r2, oczywiście zrobiłme backup. teraz mam nowy server, czy jest możliwość przywrócenie tego backapu na innej nowej maszynie ewentualnie na Oracle VM?

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie i sorry za późną odpowiedz ale nie byłem pewien co mam.

Kopia miała być całego dysku tak że w razie gdyby server padł mógł bym go przywrócić do działania w miarę krótkim czasie. Ten bakcup znajduje się na dysku usb, są tam pliki o rozszerzeniu vhdx. Dysku nie widać po podłączeniu, jedynie jeśli wejdzie się w zażądzanie dyskami. Możliwy jest podgląd jedynie za pomocą programu shadowCopyView.

Na tym backupie miałe zainstalowane dwa programy które są skomplikowane do zainstalowania oraz dane takie jak pliki outlooka itd.

 

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś w Hyper-V ?

Jeśli podłączyłeś go jako dysk wirtualny i widać go w zarządzaniu dyskami i ściągnij program EasyBCD i dodaj rozruch z tego dysku.

dD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kopia bezpieczeństwa, została wykonana z narzędziem wbudowanym w Windows (wbadmin). To po prostu bierzesz zasadniczo byle jaką płytkę instalacyjną Windows. I podczas instalacji wybierasz opcję odtwarzania z kopii bezpieczeństwa.

 

Jeżeli potrzebujesz tylko zgrać dane. VHDX to są dyski wirtualne, wiec po prostu podepnij je do swojego komputera.

Zarządzanie komputera – zarządzanie dyskami i z menu akcja – dołącz dysk VHD

 

Teoria nr 3.

Tworzysz Wirtualną Maszynę i tymi dyskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...