Forum PCLab.pl: Acer V3-772G 17,3" FHD GTX760M i7-4702 SSD128GB+HDD1TB 12GB RAM - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Acer V3-772G 17,3" FHD GTX760M i7-4702 SSD128GB+HDD1TB 12GB RAM laptop nadający sie jeszcze do gier ;) Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Leg@t 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Październik 2017 - 09:38

Witam

Do sprzedania 3 letni laptop Acer V3-772G kupiony przeze mnie w maju 2014 w sklepie x-kom.pl. Zwykle zmieniam laptopy co około 2 lata, ale w tym przypadku ze względu na calkowity brak jakichkolwiek problemów przetrzymałem go troche dłużej :)

Od razu po zakupie dołożyłem do niego dysk SSD 128GB oraz dodatkowe 4GB pamięci RAM. (oczywiscie pozostawiam je w laptopie)

Kilka ogolnych słów o laptopie. Ze względu na zamontowany dysk SSD system (obecnie Win10) włącza się ok 20 sekund do pełnego załadowania systemu, przeglądanie internetu itd to na nim przyjemność :) Laptop używany był głównie do przeglądania internetu, programowania, gier (głównie cs:go + jakies mniejsze gierki - mam konsolę więc raczej na PC mało gram). Rok temu oddawany był do serwisu na czyszczenie elementów chłodzenia + wymianę past co znacznie go odświeżyło - jak każdy wie laptopy trzeba czyścić co jakiś czas bo przez zapchanie chłodzenia performance spada. Bateria trzyma w trybie oszczędzania energii ok 2h, zróżnicowany ok 1,5h, wysoka wydajność - zależności co robimy ok 1h (gry ok 1h, system/youtube itd ok 1,5h).

Laptop posiada normalne ślady po 3letnim użytkowaniu - żadnych pęknieć jak to czesto ludziom się 'same' zdarzają itd. Jedynie kilka otarć na aluminiowej klapie (widać na zdj.), lekko wytarta klawiatura co i tak na zdjęciach wygląda dużo poważniej niż w rzeczywistosci gdzie wogole to sie nie rzuca w oczy (zdjecia robione 'pod światło')., klawiatura wymieniona na nową

Ogólnie komputer był zakupiony bez systemu - wiec przed wysyłką go sformatuję jako że teraz jest na nim mój zakupiony Win10. Na życzenie przed wysyłką mogę postawić Ubuntu 16 LTS lub dowolnego Windowsa 7/10 z licencją trial (do własnoręcznego wprowadzenia klucza).

Oryginalny link do sklepu: https://www.x-kom.pl...l#specification

Pełna specyfikacja:
-jak w linku powyżej-
+ dodatkowe 4GB RAM
+ dysk SSD Kingston SSDnow 300 128GB

Podsumowując, w zestawie:
+laptop/bateria (z zamontowanym SSD + 12GB RAM)
+ładowarka/kabel zasilający
+oryginalny BOX + papiery + BOX od dysku SSD

+ z miesiac temu wymieniłem w laptopie klawiature, ponieważ w oryginalnej zaczely zacinac sie klawisze WSAD co bylo uciazliwe podczas grania.

CENA: 2000zl

Zdjęcia:
Allegro: http://allegro.pl/sh...item=6999247100

GWARANCJA
Z lapkiem nigdy nie mialem problemów wiec takiej gwarancji mogę spokojnie udzielić, nie wiem z 7-14dni, acz nigdy czegoś takiego nie robiłem i nie wiem jak to działa (ktoś wezmie, popsuje i powie ze nie chce :D)
+ew moge jakies benchmarki na zycczenie wczesniej puscic (performance, HDD/memory check, co kto chce)

Ten post był edytowany przez Leg@t dnia: 15 Październik 2017 - 12:10
Powód edycji: Sprzedający ma obowiązek odpowiadać w pierwszym poście.

#2 Użytkownik jest niedostępny   XarduneK 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Październik 2017 - 15:18

Jakaś gwarancja rozruchowa czy coś? :)

Strona 1 z 1