Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zaopatrzeniowiec

błąd 0xc000007b

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ten poradnik (oraz wypróbowałem milion innych z jutuba) i mam z nim kilka problemów. Może ktoś zdoła mi pomóc.

1.

Ten błąd nie pojawia się sam z siebie: jest skutkiem wrzucania na oślep plików dll do katalogów systemowych, folderów gry, bądź używania dll-fixerów wątpliwej reputacji.

Nic nie wrzuciłem, nic nie zmieniłem, nic nie usunąłem (chyba, że kodeki wideo, flashplayeri framework się liczą) a jednak niektóre gry przestały bujać.

 

2. Zrobiłem wszystko wedle instrukcji i mam problem z dużą ilością plików których jest około 200 oraz, które są czerwone i wszykiwanie ich pojedyńczo byłoby czasochłonne, a nie gwarantuje sukcesu. Da się je skasować na raz?

Do tego zbadałem problem obiema wersjami dependency i 64 twierdzi, że exe gry nie ma żadnych problemów podczas gdy drugi exe (SupportTool) ma problemy ze wszystkimi plikami na liście, których jest sporo i siedzą w katalogu system32. Tymi samymi, które z podstawowym exe nie zostały podświetlone czerwienią.

Gdy uruchamiam 86 to wówczas podstawowy exe ma wszędzie problemy w system32, a drugi exe już żadnego.

 

3. Poinstalowałem visuale i directy z oficjalnejs trony i nic to nie zmieniło. Dosłownie nic co zastosowałem nie rozwiązuje problemu. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...