Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jkgn

Problem z monitorem 4:3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z moim monitorem LCD 4:3 podłączonym do laptopa. Chciałbym w niektórych grach grać na mniejszych rozdzielczościach ze względu na spadki FPSów (np CS GO- 800x600). Problem w tym, że zawsze grałem na takiej rozdzielczości rozciągniętej na cały ekran w proporcjach 16:9. Po podłączeniu monitora mogę ustawić 16:9 z paskami, ale w grze już niekoniecznie to wychodzi. Kiedy przy rozdzieloczości na pulpicie 1280x720 uruchomię grę w 4:3 to zamiast rozciągnięcia mam kwadrat dostosowany do rozmiaru monitora. Kiedyś przy podobnym CRTku miałem możliwość rozciągnięcia obrazu w opcjach monitora. Teraz w LCD nie mam takiej możliwości. Ktoś wie jak mogę wymusić, żeby mimo wszystko rozciągało mi ten obraz z paskami na górze i na dole? Monitor to stary Optimus Optiview L19V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach karty graficznej można ustawić odpowiedni tryb skalowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że niezależnie od tego co tam dam to nie mogę rozciągnąć obrazu do 16:9 uruchamiając grę w 4:3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz skalowanie na pełny ekran to nie rozciąga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zamiast rozciągać do proporcji pulpitowych (16:9) to robi sobie kwadrat 4:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...