Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krasek

Monitor 24" konsola, gry, filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chciałbym kupić sobie monitor 24". Kompletnie wypadłem ze znajomości tego rynku i nie wiem za ile mniej więcej w ogóle ma sens kupienie w miarę dobrego monitora, a nie istnego badziewia. Przejrzałem forum i z tego co widzę monitor 24" to wydatek około 700zł za coś, co jako tako się nadaje. Jeżeli naprawdę opłaca się wydać więcej to jestem skory dołożyć, ale chciałbym zamknąć się w budżecie max 900zł.

Do czego będę używał:

- konsola xbox one s,

- podłączenie pod laptopa w celu oglądania filmów,

- w przyszłości chcę złożyć sobie komputer stacjonarny do grania, więc spoko byłoby żeby już wystarczył. Gram w cs:go więc chyba dobrze byłoby mieć odświeżanie na poziomie 75hz i niski czas reakcji.

To co udało mi się znaleźć:

1.AOC

2.Samsung

3.LG

 

AOC- może pytanie niektórych rozłoży na łopatki, ale czy ta firma i ten monitor jest ok?

Samsung- generalnie jest chyba ok, ale do grania w gry typu Cs:go odświeżanie i czas reakcji mógłby być lepszy?

LG- tutaj też niby wszystko ok, ale czytałem że są z nim jakieś problemy

Rozumiem, że te wszystkie monitory bez problemu połączę z konsolą, laptopem itp.?

Chciałbym monitor, który nie będzie totalnym szajsem i będzie miał potencjał, żeby wykorzystać go potem do przyszłego kompa stacjonarnego. Byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jakbym miał korzystać tylko z konsoli to myśle że bym wziął coś zakrzywionego, jednak z uwagi na moje dość uniwersalne potrzeby jednak postawię na coś zwykłego. Póki co moim faworytem jest coś innego niż te z listy, a mianowicie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...