Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Filippo9669

Mały laptop do 13,3" do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Poszukuję małego laptopa (nie więcej, niż 13,3") do codziennej, mobilnej pracy. Zależy mi na jak najdłuższym czasie pracy na baterii (przynajmniej 6 godzin), a także płynności przy użytkowaniu MS Office, Internetu, prostego kompilatora C++. Budżet to 1500zł.

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam,

Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie płynność zapewnią tylko laptopy używane (np. poleasingowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hp-elitebook-820-g3-i5-4gb-128gb-fhd-ips-gw-04-19-i7002114342.html spróbuj szczęścia, może wylicytujesz ;) Starsze wersje chodzą po tyle w kup teraz.

 

No offence, ale roszczeniowy opis sprzedającego i teksty w stylu " nie uznaję sprzedaży na firmę" walą Januszem biznesu z kilometra. Gość na 100% nie płaci podatku, jak go capną to każdy kupujący będzie wzywany do US celem złożenia wyjaśnień, trust me, byłem już w takiej sytuacji.

 

Edit: nie zauważyłem że gość siedzi sobie bezpiecznie w UK. ale czy to coś zmienia nie sądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offence, ale roszczeniowy opis sprzedającego i teksty w stylu " nie uznaję sprzedaży na firmę" walą Januszem biznesu z kilometra. Gość na 100% nie płaci podatku, jak go capną to każdy kupujący będzie wzywany do US celem złożenia wyjaśnień, trust me, byłem już w takiej sytuacji.

 

Edit: nie zauważyłem że gość siedzi sobie bezpiecznie w UK. ale czy to coś zmienia nie sądze

Penie nie płaci, wisi mi to, 2 lata temu kupiłem od niego wersje g1 z ekranem ips za ułamek ceny sklepowej i jestem zadowolony, długa gwarancja, zamówiłem sobie nowego windowsa na oryg. płytach, bajka :)

Nie polecam natomiast szukać modeli bez gwarancji producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...