Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

duszekjack

Jaka jest różnica między ploterami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem kupić ploter do wydruków na płótnie(głównie) i papierze fotograficznym(myślę o canonie 24calowym). W związku z tym moje pytanie. Czy jest duża różnica między ploterami graficznymi(do CADA) a ploterami fotograficznymi. Wiem, że plotery graficzne mają 5-6 tuszy a fotograficzne nawet 12. Ale Drukuję obecnie formaty A3 na Canonie IX 6850(5 tuszy) i jakość jest bardziej niż zadowalająca. Nie wiem natomiast jak jest z kosztami tuszów i papierami. Czy ploter graficzny załapie płótno i grubsze papiery(300-400g). Wiem, że powinienem kupić ploter fotograficzny, ale jednak jest różnica kilku tys. zl. Byłbym wdzięczny jeśłi ktoś mógłby mi rozjaśnić nieco temat.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem kupić ploter do wydruków na płótnie(głównie) i papierze fotograficznym(myślę o canonie 24calowym). W związku z tym moje pytanie. Czy jest duża różnica między ploterami graficznymi(do CADA) a ploterami fotograficznymi. Wiem, że plotery graficzne mają 5-6 tuszy a fotograficzne nawet 12. Ale Drukuję obecnie formaty A3 na Canonie IX 6850(5 tuszy) i jakość jest bardziej niż zadowalająca. Nie wiem natomiast jak jest z kosztami tuszów i papierami. Czy ploter graficzny załapie płótno i grubsze papiery(300-400g). Wiem, że powinienem kupić ploter fotograficzny, ale jednak jest różnica kilku tys. zl. Byłbym wdzięczny jeśłi ktoś mógłby mi rozjaśnić nieco temat.

 

Z góry dzięki

 

Witaj, widzę że jesteś zainteresowany zakupem plotera fotograficznego firmy Canon, jeśli mogę Ci doradzić to skontaktuj się z firmą Centrum Papieru. Podam Ci nr telefonu do nich 12-411-94-96 wew 4 to jest dział ploterowy.

 

Poniżej link do ploterów firmy Canon 610mm

https://www.centrumpapieru.pl/katalog-produktow.html?_search=1&idProducer=161&idCategorySearch=36&priceFrom=&priceTo=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...