Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kurek99

Głośniki 2.0 - 2.1 do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje głośników, kolumn bądź zestawu z amplituneram koniecznie z Bluetooth i aptx do 1500 zł.

 

Wstępnie upatrzyłem sobie Edifier s1000db ale jako ze jestem zielony w audio to chciałem zaczerpnąć waszej opinii czy to dobry wybór.

 

Zestaw będzie rozstawiony Na Ok 4m w katy pokoju. Źródło MacBook Pro, iPhone i tv samsung. Wiadomo do słuchani muzyki najczesciej rap ale i różne gatunki, filmy i spotify. Najbardziej zależy mi na odtwarzaniu dźwięku przez Bluetooth natomiast do tv będą podłączone po kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej rap mówisz? S1000DB niskiego zejścia na basie nie zapewnią, oczywiście nie są złe, ale czy dobre do tego typu muzyki? No nie wiem. Bardziej widzę tu S350DB. Też mają optyka i też mają BT, a są tańsze. Co do amplitunera, to tylko używany jeśli mamy się zmieścić w budżecie razem z kolumnami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej rap mówisz? S1000DB niskiego zejścia na basie nie zapewnią, oczywiście nie są złe, ale czy dobre do tego typu muzyki? No nie wiem. Bardziej widzę tu S350DB. Też mają optyka i też mają BT, a są tańsze. Co do amplitunera, to tylko używany jeśli mamy się zmieścić w budżecie razem z kolumnami.

 

 

Bardzo fajny zestaw :) ktoś ma? Może się wypowie?

 

Ampli używany odpada. Szukam czegoś z gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkowników tego zestawu na razie nie widziałem na naszym forum. Są jedynie testy angielskie i jeden polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkowników tego zestawu na razie nie widziałem na naszym forum. Są jedynie testy angielskie i jeden polski.

 

 

Czytałem kilkadziesiąt opinii o S1000DB i ludzie twierdzą ,że zestaw nie jest wart tych pieniędzy i za tą kwotę kupi się lepsze monitory aktywne. Jakie masz zdanie w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z monitorów można kupić np. bardzo popularne JBL LSR305. Co lepsze, jak zwykle zależy od gustu danego słuchacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z monitorów można kupić np. bardzo popularne JBL LSR305. Co lepsze, jak zwykle zależy od gustu danego słuchacza.

 

 

Właśnie ten model polecali. Z tym że te głośniki są „gołe” a mi zależy na Bluetooth z AptX wiec wybór znowu zamyka się w dwóch w/w modelach Edifier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie widziałem monitorków studyjnych z tego typu dodatkami.

 

 

A takie rozwiązanie zagra dobrze: Microlab Solo 9c / 7c i Yamaha YBA-11 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo 9c to nieudany model, już lepszy jest 8c. Natomiast Solo 7c to sprawdzona konstrukcja i gra nieźle w swoim budżecie. Adapterami i odbiornikami BT się nie interesuje, tak że w tej kwestii nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiciunio, dobrze kminisz,ale po co tyle kasy ładować jak źródło dźwięku lipne. '

Kolumny są na końcu ... wcześniej wzmak/ampli.... ale na samym początku źródło sygnału...  z całym szacunkiem powyższe źródła są jakie są...najlepsze kolumny tu szału nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy połączeniu BT i tak karta dźwiękowa nie ma znaczenia - a na tym autorowi najbardziej zależało. Przy analogu owszem i wtedy jak najbardziej warto jakąś zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smsl ad18 z Amazona(ma bt z aptx, wejścia cyfrowe, pilota itp) i masz ok 1000zł na nowe pasywne kolumny do wyboru i koloru. Pole manewru spore a zagra lepiej do dowolnych edifierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...