Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ZjemCiKlapki

Laptop do gier za 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, piszę z prośbą o ocenę wybranych przeze mnie laptopów bądź zaproponowanie lepszego do wymienionej ceny.

Lapek ma posłużyć mi w ogólnym przeznaczeniu do gier, np. Wiedźmin 3 itp.

Narazie skłaniam się ku:

- Lenovo Legion Y520-15

- Lenovo Y700-15ISK

 

Oczywiście Lenovo nie jest jedyną braną przez mnie pod uwagę firmą ale tylko je udało mi się znaleźć do danej ceny z przynajmniej dobrymi podzespołami.

Z góry dzięki za opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyperbook N85 i5-7300HQ/8GB/1TB GTX1050

Matryca FULL HD IPS całkiem niezłej jakości jak na kadłubek, dobra wydajność grafika 6 GB vramu, stabilna praca nawet pod obciążeniem, wygodna klawiatura podświetlana (RGB), łatwy dostęp do podzespołów, bogaty zestaw złączy, wymienny akumulator bez integracje w obudowę dzisiaj to rzadkość. Jest to Polska firma produkująca kadłubek na bazie Clevo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł powyżej budżetu masz:

HP OMEN i5-7300HQ/8GB/1000/Win10 GTX1050 za 3699zł

Ma matową matrycę IPS, GTX'a 1050 z 4GB pamięci,8Gb ramu i czterordzeniowy procesor i5. W cenie jest już system którego normalnie koszt to ok. 450zł. Omen ma dosyć kompaktową obudowę oraz jest w miarę lekki jak na zastosowane podzespoły. Czasy pracy na akumulatorze są również bardzo przyzwoite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest starsza wersja Omena z gorszym chłodzeniem. Jak już dokładać to przynajmniej do lepszego chłodzenia Acer VX5-591G i5-7300HQ/8GB/1000/Win10 GTX1050

Matryca FULL HD IPS, solidnie wykonanie przy tym atrakcyjny (agresywny) design, wygodna podświetlana klawiatura, przyzwoite głośniki, dobra kultura pracy (układ chłodzenia), dobry czas pracy na akumulatorze, łatwy dostęp do podzespołów wewnętrznych, slot na dodatkowy dysk SSD m.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ do GTX'a 1050 to chłodzenie starczy, a z kolejnej stówki robi się już +300zł od podstawy-już HP Omen jest droższy o te 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...