Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OvertKunsX

Zintegrowana karta Intel hd graphics 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić laptop z procesorem i5 2 gen oraz zintegrowaną kartą graficzna intel hd graphics 3000. Mam pytanie, czy na tej karcie będe mógł w normalnym stopniu przeglądać neta oraz oglądać filmy w jakości 720p?

(Dysk ssd oraz 8gb ramu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam i3 3240 w kompie tam jest Intel® HD Graphics 2500

jak padła mi karta to net śmigał i wszystko chodziło w HD nawet w pesa 17 grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam i3 3240 w kompie tam jest Intel® HD Graphics 2500

jak padła mi karta to net śmigał i wszystko chodziło w HD nawet w pesa 17 grałem.

Dzieki za informacje. Pewnie w PC karta mimo wszystko jest lepsza niż w laptopie, aczkolwiek daje to do myślenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika i5 2 gen. bez problemu ogarnia nawet full hd czyli np. podlaczenie pod tv,wszystko dziala plynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dało się chociażby przeglądać neta, to nikt by nie tworzył takiego badziewia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dało się chociażby przeglądać neta, to nikt by nie tworzył takiego badziewia ;)

Ten laptop ma swoje lata. Jak wiemy wychodzą wszelkiego rodzaju aktualizacje więc możliwe, że kiedyś lapek dawał rade a w czasie terazniejszym nie musi.

 

grafika i5 2 gen. bez problemu ogarnia nawet full hd czyli np. podlaczenie pod tv,wszystko dziala plynnie

 

Podłaczenie pod Tv również jest przewidywane ponieważ lapek 13cali co nie jest za przyjemne do ogladania filmów.

Dzieki za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...