Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jadupl

[2500zł] Laptop Multimedia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje jakiegoś laptopa do 2500zł. Służyć będzie głównie do oglądania filmów i przeglądania internetu itp. Nie potrzebuje dedykowanej karty graficznej, z wymagań to:

  • z systemem
  • Przekątna 15,6"
  • Dobrze by było gdyby matryca była matowa
  • SSD

 

Czy są obecnie na rynku jakieś marki/modele, których należy teraz unikać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na głośne wentylatory nawet w tak niezawodnej serii jaką jest VN7 od Acera. Sprzęt o podwójnej wartości niż budżet tego tematu, a mimo to się zdarzyło. Tak więc moim zdaniem na usterkę można trafić zawsze i wszędzie. Akurat w tych czasach nie ma z tym problemu, bo robi się zwrot produktu i po sprawie :)

 

Można też rzucić okiem na:

 

Acer Aspire 5 i3-7100U/4GB/120+500/Win10 GT940MX czarny 2449zł

 

Mimo wszystko warto rozważyć propozycję z dedykowaną kartą graficzną, bo być może się jednak kiedyś może okazać przydatna. Tu jest najlepsza w tym budżecie 940MX. Jest to wsadzone kosztem matrycy, bo rozdzielczość jest niższa. Jednak matryca jest matowa :) Do tego jest wymagany system operacyjny i dysk SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już miałbym wysupłać te 2449zł to wolałbym wziąć wersję bez SSD za to z matrycą IPS FHD:

Acer Aspire 5 i3-7100U/8G/500/Win10 GT940MX FHD za 2449zł

Podzespoły identyczne, matryca (jak już wspomniałem) FHD, a dysk SSD można dołożyć za jakiś czas (matrycy tak łatwo nie wymienisz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...