Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

koronek37

Laptop na studia/nauki/ogólnego zastosowania [2000zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam laptopa w cenie max 2000zł na studia do programowania, internetu, luźne gry. Tak więc fajnie jak by bateria długo trzymała i był chociaż procesor 5 generacji.

Ciekawie wyglądają laptopy Della (używki) seria Latitude widziałem, że już za 1500 na allegro można takiego z i5 5200u i gwarancją 12 msc złapać ale pewnie bateria zajechana.

 

Czekam na inne propozycje i ewentualne rady

 

PS a może z oficjalnej stronę Della gdzie też oferują "używane" laptopy po niższej cenie

 

Dodatkowo:może być bez systemu i fajnie jak by był 14 calowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum z nowych, ale i tak powyżej budżetu-to:

Lenovo Ideapad 320s-14 i3-7100U/4GB/1000/Win10 Szary za 2249zł

Ma matową matrycę FHD IPS, jest stosunkowo lekki (1,70kg) i kompaktowy, oraz ma cienkie ramki wokół ekranu.W cenie jest system operacyjny. Laptop ogólnie do rozbudowy, bo z czasem pasowałoby do niego dorzucić kolejne 4GB pamięci oraz dysk SSD-ma złacze M.2, ale trzeba pamiętać, że obsługuje tylko dyski na PCI-E (są troszkę droższe od tych na SATA, ale też i szybsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź laptop fajny ale szkoda że "tylko" i3 bo tam tak jak napisałeś mogę dołożyć a procka już niezbyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i3-7100U do Twoich zastosowań powinien spokojnie wystarczyć. Budżet również nie jest najwyższy więc tu i tak nie poszalejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też myślałem o używanych dellach jednak to model biznesowy więc też wytrzymalszy od zwykłych laptopów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...