Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kir1s

Monitory gasną i wyświetlają jeden jednolity kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od pewnego czasu mam taki problem, że gdy w coś gram to nagle po pewnym czasie ekrany gasną i chwilę później zaczynają wyświetlać jeden jednolity kolor (różny na 2 monitorach), a dzwięk nadal działa.

Jeżeli stanie się to raz, to potem dzieje się do momentu wyłączenia komputera na noc i potem zazwyczaj nie ma problemu (zdarzyło się 3-4 razy) i potem nie ma problemu przez tygodnie.

Dzieje się to bez względu na to w jaką grę gram, czy jest to pubg mocno obciążający komputer czy zwykły cs:go na najniższych detalach w 4:3 na małej rozdziałce, natomiast nigdy mi się to nie przytrafiło podczas zwykłego użytkowania komputera mimo wielu działających programów oraz kilkunastu kartach w chrome.

Wątpię, że jest to przyczyna przegrzewania się komputera, po kilku minutach w 100% stresie cpu (robione przez cpu-z stress cpu) temperatury nie wykraczają za 60 stopni, nie pojawia się też problem z ekranem.

Dzieję się również, bez zwględu na temperaturę gpu. Włączyłem cs:go, ustawiłem wiatraki na 60-65%, gpu miało ~44 stopnie a mimo to problem wystąpił.

Czy problemem jest tutaj zasilacz czy może jednak karta/cpu/płyta? Ma już biedny (zasilacz) kilka dobrych latek, ale nigdy nie zawodził do tej pory(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj od kogoś pożyczyć lub jak masz użyć swojego innego zasilacza jeśli nie pomoże,to podejrzewam że płyta główna się chrzani :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...