Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fidl

Zestaw dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad złożeniem komputera do codziennego przeglądania neta, pakietu office + obsługi programów takich jak AutoCad czy normaPro.

Co do tych dwóch ostatnich nie będą to jakieś skomplikowane projekty a bardziej zabawa lub dorywcze tematy przyniesione na dokończenie po pracy. Nie chciałbym jednak aby programy otwierały, zapisywały się itp bardzo długo. Miało by to działać rozsądnie płynnie.

 

Nie ukrywam, że chciałbym wydać na to jak najmniej pieniędzy ale jednocześnie mieć spokój i nie wysłuchiwać od żony tekstów "znowu laptop mi się wyłączył", "ale on głośno chodzi", "co chwilę mi się wszystko zawiesza" itd itd... dodam, że laptop jest stary, czyściłem go, formatowałem i to już niestety nie pomaga a żona uparła się, że laptopa nowego nie chcę (może i dobrze bo PC taniej powinien wyjść).

 

Co do samego komputera - złożyć do kupy mogę sam bez problemu.

Najważniejsze wytyczne to:

- płynne działanie aplikacji opisanych na wstępie,

- cicha praca,

- żeby nie robił za grzejnik

 

Grafika jak dla mnie może być zintegrowana w CPU - do prostych gierek i tak w zupełności wystarcza.

 

Pozdrawiam jednocześnie mając nadzieję, że ktoś obeznany w temacie poratuje kolegę.

Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g4560+plyta h110+ssd 256+8gb ram + hdd 1tb(jezeli 256 ssd to malo) wszystko bedzie fajnie hulac a przeskok ze starego laptopa na stacjonarke bedzie ogromny(wydajnosc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...