Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Danielsson

[2500 zł]Laptop do pracy biurowej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Moja dziewczyna szuka laptopa do 2500 zł. Najważniejsze dla niej jest to, by był poręczny i lekki, ekran najlepiej w okolicach 13 cali. Poza tym, aby bateria była wytrzymała i posiadał pojemny dysk. Fajnie by było też, jakby miał podświetlaną klawiaturę. Dysk SSD byłby dodatkowym plusem, ale nie jest to coś niezwykle istotnego. Laptop nie będzie używany do gier, lecz do pracy i czasami obejrzenia jakiegoś filmu. Z góry dziękuję za pomoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Ideapad 320s-14 i3-7100U/8GB/1000/Win10 Biały

 

Bardzo fajny laptop - ostatnio zamawiałem identyczny dla kuzynki. Najważniejsza sprawa dla kobiety - wygląda bardzo dobrze, 14 cali w obudowie z dość cienkimi ramkami, co daje nam wymiary 13 calowca. Mocna i3, 8gb ram, 1tb hdd oraz system na pokładzie.

Ten model występuje jeszcze w kolorze czerwonym i szarym

 

W mojej opinii jednak dziś laptop bez ssd to pomyłka, także od razu przy zakupie warto dorzucić SSD i napisać w zamówieniu prośbę o montaż dysku i przeinstalowanie systemu na SSD (x-kom wykonuje taką usługę w cenie zamówienia). Tak też zamawiałem kuzynce.

Niestety SSD pasujące do tego laptopa trochę kosztuje, przesyłam link do najtańszej opcji: ADATA 128GB M.2 PCIe NVMe XPG SX8000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Spin 5 i3-6100U/8GB/128/Win10 FHD Dotyk 360' 2649zł

Z dotykową matrycą FHD IPS, procesorem i3 oraz 128GB dyskiem SSD. Waży 1,60kg oraz można z niego korzystać jak z tabletu, ma również podświetlaną klawiaturę. Spin 5 ma wydajny akumulator oraz cichy układ chłodzenie. Aktualnie ten model jest w ciekawej ofercie - z gwarantowaną naprawą w ciągu 5dni roboczych lub zwrot gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...