Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jestem ReeaaC

Komputer się resetuje podczas grania - wina zasilacza (?)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem ostatnio nową gre (Playerunknown's Battlegrounds) i w ciągu 2 godzin grania, komputer zresetował się już 5 razy. Podczas tego resetu przestają świecić światła z dysku twardego i karty graficznej ( mam okno w obudowie ) dlatego moje podejrzenie trafia na zasilacz. Wie ktoś może jak temu zaradzić?

 

 

Sprzęcior w załączniku

post-542958-1508187107053_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury sprawdzone, wszystko ok.

Znalazłem w domu zasilacz MODECOM FEEL 350W 120mm. Czy podpięcie go pomoże mi jakoś, czy to nie ma sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpięcie Twojego kompa pod takiego szrota aż się prosi o kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłeś ''power supply test'' przez OCCT?

a co do tego feela.. tego szajsu pod taki zestaw nie podpinaj nawet. nawet 970 nie pojdzie na tej zasilce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350 będzie za słaba, jak padł zasilacz i już po gwaracji, to mogę polecić Kolink Core 500W, tanie i dobre ostatnio kumpel kupił, i chyba blac testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja, po co wydawać kase? sprawny coolermaster ten ktory miales bez problemu bedzie ciagnal tą konfiguracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanko,

Musze wysłać obecny zasilacz na gwarancje i czy podpięcie MODECOM FEEL 350W może coś zepsuć? Nie chce zostawać bez komputera, a to pewnie krótko nie potrwa. Oczywiście gry odsunę sobie na bok, komputer bedzie mi potrzebny to przeglądania internetu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...