Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Blackout247

Głośniki do TV 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego sprzętu grającego do podłączenia do TV, najlepiej 2.1 w cenie do 500 zł (lub lekko ponad jeśli coś sensownego będzie).

Na TV odtwarzane będą filmy i muzyka. Pokój raczej jest mały, ~20m^2. Jeśli chodzi o stylistykę to wolałbym aby było to coś w stylu kolumn, taki wyższe głośniki a nie małe satelitki.

Można coś sensownego w tym budżecie znaleźć? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł jest coś takiego jak Fenda T-400X.

 

Niezłe, ładnie wyglądają i cena niezła jak na ich funkcjonalność, Bluetooth, NFC, radio. W testach audio na YT dźwięk wydaje się wyraźny i głośny. Tylko mało opinii na necie o nich...

A spotkał się ktoś z producentem SVEN? Np. Sven MS-2050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkałem z producentem Sven. Posiadam aktualnie takie głośniki SVEN MS-2050. Jestem z nich mega zadowolony i wbrew pozorom to jest model lepszy od jego następcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na same głośniki już to przerabiałem efekt mizerny, albo kupujesz porządny zestaw HI-FI czy tam do Kina domowego a to wiążę się z wydaniem sporej sumy, albo inwestujesz w miarę mini wierze z dobrymi kolumnami np LG CM2460 i jest efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie muszą być koniecznie wysokie satelity?

A tak się jeszcze zastanawiam, kobita nalega na wysokie, żeby do wystroju pokoju pasowało.. mnie bez różnicy, każdą ciekawą propozycję rozważam. Te Edifier również ok, widzę opinie że lepiej u nich z dźwiękiem niż w Fendach, ale za to brak im fukncjonalności, radio, bluetooth. Teraz tak sobie myślę że też by się przydało :cool:

 

Posiadam aktualnie takie głośniki SVEN MS-2050.

I jak oceniasz? Dźwięk czysty? Jak basy? Wyglądają dosyć "plastikowo"

 

@mcrobert666 również dziękuję za propozycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...