Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

musk17

Przywracanie ustawien fabrycznych w drukarce

Rekomendowane odpowiedzi

No ogólnie mam mały problem z drukarką, jak widać na zdjęciu drukuje z liniami, wyciągałem i wkładałem toner, czyściłem toner, próbowałem wyrównać poziom tuszu, ale drukarka nie chciała zeskanować kartki, chce zrobić hard reset, ktoś kiedyś robił, wie jak zrobić ??? dzięki za info :)

post-586066-15082613442333_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale moja kryształowa kula gdzieś się zapodziała, a szklana nie podaje modelu drukarki z jakiegoś powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale moja kryształowa kula gdzieś się zapodziała, a szklana nie podaje modelu drukarki z jakiegoś powodu...

 

HP deskjet 2515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toner w atramentówce? :hmm:

 

Reset nic tu nie da. Próbowałeś na innym kartridżu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toner w atramentówce? :hmm:

 

Reset nic tu nie da. Próbowałeś na innym kartridżu?

 

Nie, nie próbowałem, nie wiem czy nawet mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sterowniki wgrane? Od jak dawna posiadasz w ogóle ta drukarkę? Podaj więcej szczegółów abyśmy byli w stanie pomóc i doradzić na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sterowniki wgrane? Od jak dawna posiadasz w ogóle ta drukarkę? Podaj więcej szczegółów abyśmy byli w stanie pomóc i doradzić na forum.

Ogólnie są wgrane. Drukarkę mam no tak z 2 lat może trochę więcej. Dziwne w jej działaniu jest to że pierwszą stronę drukuje ładnie, a kolejne coraz gorzej, jeśli po kilkunastu minutach wznowi się drukowanie to powtarza się cały cykl, pierwsza okey a kolejne coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...