Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

herruin

Radeon hd 9870m problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam nadzieję że to odpowiednie miejsce na ten problem . Mianowicie chodzi o moją kartę graficzną w laptopie msi 70 gx be destroyer. Jakiś tydzień temu system krótko mówiąc zrobił crasha przy oglądaniu jakiegoś filmiku na youtubie. Wrócił do sprawności ...ale no cóż nagle przestał wykrywać dedykowaną kartę graficzną. Moją pierwszą myślą było przeinstalowanie sterowników . Zrobiłem pełny unnistal z ddu i zainstalowałem sterowniki na nowo i nic zonk dalej niestety widzi tylko zintegrowana . Przejrzałem różne fora i nic kilkanaście sposobów przetestowanych włącznie z wymuszeniem w biosie odpalenia jedynie karty dedykowanej . Efekt miałem czarny ekran i musiałem resetować bios do ustawień defaults optimised . W końcu jak nic nie pomagało przeinstalowałem cały system i dalej kicha ...Sprzęt w środku następujący :

procesor: AMD Quad Core A10-5750M

grafika: AMD Radeon HD 8970M(dedykowna)

AMD Radeon HD 8650G (zintegrowana)

 

pamięć ram :16 Gb Corsair vengance dual channel 1600mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objaw jakby faktycznie padła karta graficzna. Serwis się kłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słabo bo siedzę w anglii...a tu serwis niestety jest nie dość że drogi to w dodatku ciężko dobry znaleźć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...