Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mscis

Telefon do muzyki 1000-1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Zaczynam poszukiwania smartfona w granicach 1000-1500zł.

Chcę, aby telefon służył jako dobry odtwarzacz muzyki.

Z pozostałych wymagań to:

- NFC (koniecznie)

- czytnik linii papilarnych

 

Mile widziane byłoby 4gb RAM, choć nie wiem czy to w tych pieniądzach.

Wydaje mi się, że szukam czegoś w stylu LG V20, który ma dedykowany układ dźwiękowy, tylko, że budżet nie ten.

 

Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz coś z tych:

HTC10/LG HIFI Plus/Meizu Pro 5, 6, /ZX Premium, czy LG serii V10 i nowsze.

 

 

W tej cenie chyba Meizu Pro 5, ale nie jest to jakieś świeże urządzenie.

 

Albo coś któryś używany flagowiec załatwi sprawę. Może coś z Samsungów. Nie wiem.

 

Możesz ostatecznie też podpiąć DragonFLY 1.5 po OTG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że szukam czegoś w stylu LG V20, który ma dedykowany układ dźwiękowy, tylko, że budżet nie ten.

 

Proszę o pomoc :)

 

Przez niemiecki/francuski ebay do 1500pln mozna spokojnie wyrwac V20 ;) Do audio najlepsze V20/Axon 7 i HTC 10 (jezeli chodzi o audio przez sluchawki to wiekszosc nowych komorek klasy sredniej dobrze wypada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o tylko o odsłuch muzyki ze słuchawek, konkretnie Soundmagic E50. Na głośniku mi wcale nie zależy. Według Was to nie ma sensu?

Dzięki za propozycje HTC 10, wezmę go mocno pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak używasz EQ,to najlepsze co miałem do tej pory, to apka Equalizer Pro.

Nie musi być roota jak do Vipera.

Może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduję się chyba na HTC 10, wydaje się, że ma wszystko czego potrzebuję.

Potrzebowałbym tylko małej pomocy z zakupem.

Czy kupowanie z takiej aukcji wiąże się z jakimś ryzykiem? Pytam bo ceny telefonu są bardzo rozbieżne, a tu akurat jest jedna z lepszych cen na allegro.

Czy może faktycznie próbować zakupu na niemieckim ebay? Np TUTAJ za 260 euro, ma ktoś doświadczenie z kupowaniem telefonów tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z tym Allegro, cóż.

Gwarancja ma być pełna, płatność PayU, konto ze sprawdzonymi opiniami.

Może już ktoś się znajdzie kto kupował tam ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim kupisz cokolwiek na bestcena poczytaj negatywne komentarze na temat tej firmy, naprawdę dobrze Ci radzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az sie pofatygowalem, zeby te negatywne komentarze na allegro poczytac. Serio ludzie? 6 negatywów na 314 pozytywnych ma decydować o tym czy zaoszczedzic kilka stow czy przeplacac? Troche nonsens, ale ok kazdy decyduje za siebie. Ja znam ten sklep, zamawialem tam ps4, a moj kumpel smartfona i zadnych kwasów nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o , jakiś zjazd obrońców bestceny sie zrobił - ja właśnie czytam kolejne, nowe negi, łącznie jest ich już 74, powtarzają się: wysyłka towaru ze zwrotów, nie nowych, nie takich jak zamawiane, nie w terminie, brak wydawania prawidłowych dowodów sprzedaży, przez co urządzenie nie jest objęte gwarancją producenta, wystawiania towaru, którego fizycznie nie mają, wysyłka innego modelu niż zamawiany. I nie wymyslam sobie tego - to po prostu kolejne powtarzające się kwestie w negatywach, których jest coraz więcej.

To wasza kasa, róbcie z nią co chcecie, ale zaklinanie rzeczywistości nic tu nie zmieni - mają niskie ceny, bo sprzedają towar najczęściej nie z polskiej dystrybucji, nie zawsze nowy i wystawiają na niego często fv marżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te opinie. Koniec końców kupiłem tego HTC od prywatnej osoby, używany tydzień po wymianie na nowy po wymianie gwarancyjnej w serwisie.

No i tak. Co prawda telefon oferuje wszystko czego się mogłem spodziewać to jakoś nie jestem do niego w 100% przekonany. Przede wszystkim okazało się, że czytnik linii papilarnych z przodu urządzenia pod ekranem nie jest dla mnie. Strasznie mnie irytuje jego położenie, chcę szukać czegoś z czytnikiem z tyłu.

 

Najprawdopodobniej będę chciał sprzedać HTC w tej samej cenie i kupić coś innego.

Przypadkowo trafiłem na taki telefon ZTE Axon 7 do kupienia z Chin za 850zł (!!!) co dla mnie jest super dealem. Snap 820, Adreno 530, 4gb RAM, NFC i dedykowany DAC od AKM. Co sądzice na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axon 7 spoko telefon, ma kilka wad (przeciętna bateria, brak podświetlania przycisków z przodu, powolne wsparcie producenta w kwestii softu), ale reszta ok. Pytanie tylko, co z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jeśli jest, to trzeba wysyłać do Chin niekoniecznie tanią przesyłkę...

Ale patrząc ile marży w PL nabijają za to samo co można mieć taniej stamtąd, to ja wysiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy się spór bodaj zakłada na Aliexpress.

Czasami potrafią wysłać jeszcze raz jeśli paczka zaginie. Ale wiadomo co sprzedawca, to inna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axon 7 spoko telefon, ma kilka wad (przeciętna bateria, brak podświetlania przycisków z przodu, powolne wsparcie producenta w kwestii softu), ale reszta ok. Pytanie tylko, co z gwarancją?

 

Przeciętna bateria: ja na baterie nie narzekam ;)

brak podświetlania przycisków z przodu: po jakimś czasie brak podświetlenia się wcale nie odczuwa, a dodatkowe guziki docenia ;)

powolne wsparcie producenta w kwestii softu: ZTE w okresie od pażdziernika tamtego roku do jakiegoś maja tego roku wypusciło z tego co pamietam 6 aktualizacji ;) co prawda jest to "nadal" android 7.1.1 ale pozbyli się wszystkich denerwujących bugów i jeżeli chodzi o soft ja nie mogę powiedzieć złego słowa :) Co więcej, koma ma wsparcie google daydream, nieliczne komórki sie tego doczekały ;)

 

Dla mnie największe minusy Axona 7 to: Średni aparat w nocy, gówniany mikrofon do nagrywania filmików (ale jest tak niestety w wielu komórkach) oraz średnia kamera selfie. Nie wliczając tych trzech rzeczy komórka spełnia wszystkie moje wymagania :)

 

Ostatnio też widziałem tą cenę 900zł + mozliwy vat i spoko deal :thumbup: W Niemczech komórka jest dużo bardziej popularna niż w Polsce, bo można ją normalnie kupić w takich sklepach jak media markt i saturn ;) wiec gdyby Ci bardzo zależalo mógłbyś poszukac na ebayu, amazonie (oficjalna cena 350€) albo gdzieś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy się spór bodaj zakłada na Aliexpress.

Czasami potrafią wysłać jeszcze raz jeśli paczka zaginie. Ale wiadomo co sprzedawca, to inna historia.

 

Na założenie sporu masz określony czas od potwierdzenia otrzymania przesyłki. Reklamowałam kamerę samochodowa, kitajec przysłał mi na gorszych podzespołach. Nie było możliwości założenia sporu, jedynie dochodzenie że sprzedawca, który mnie po prostu zablokował i tyle z jakiegokolwiek kontaktu z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego Axona 7 za 835zł. Z tego co wiem to nikomu jeszcze nie wysłali urządzenia bo zbierają zamówienia do wysyłki grupowej więc telefon będzie u mnie pewnie jakoś do miesiąca. Do tego czasu będę korzystał z HTC 10, później porównam oba i sprzedam tego, który będzie mi mniej odpowiadał. Na Axonie w razie czego na pewno nic nie stracę ;)

Z tego co wiem jest roczna gwarancja producenta w Chinach... więc w praktyce po prostu trzeba mieć nadzieję, że z urządzeniem będzie wszystko ok :D

Jeszcze raz dzięki wszystkim za udzielenie się w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdasz jakąś relację z używania obu za miesiąc to się nie obrazimy ;)

Zwróć uwagę na dźwięk na słuchawkach.

Również po EQ i włączonymi i wyłączonymi ulepszeniami systemowymi (Boom Sound/ficzery Dolby Atmos poza EQ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pclab1993

Gdzie znalazłeś Axon 7 w takiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deton24

Nastawiłem przypominajkę w kalendarzu na za miesiąc :) choć tak naprawdę nikt nie wie kiedy to dojdzie, ponoć mają wysyłać dopiero 11 października.

 

@pclab1993

Telefon kupiony na chińskim GearBest. Chyba do wczoraj działał kupon obniżający cenę do tych 840zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...