Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

j3zz

Jak najmniejsza obudowa pod ATX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, składam kompa dla córki. Potrzebuje w miarę możliwości jak najmniejszej obudowy, która pomieści zwykłą płytę ATX (nie jakieś mini ATX/ITX). Szukam czegoś w podobnym stylu:

 

1011558_0__8634174.jpg

 

 

lub

 

 

Jonsbo-C2-C2R-MIni-PC-Chassis-Mini-ITX-ATX-Case-Vertical-All-Aluminum-Alloy-USB-3.jpg

 

 

Mnie i córce najbardziej podoba się Jonsbo C2 ale nie jestem pewien czy upcham tam pełnowymiarową ATX + zasilacz + 750Ti Zotaca. Może ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2 jest na max mATX.

 

Mała z pełnym ATX jest np. Thermaltake Core G3, ale tutaj tylko zasilacze SFX i karta na riserze, co jest lekkim fuck logic przy fullatx.

 

Jednym z filtrów do wyboru na cenowarce jest litraż obudowy -> KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wskazówki. Teraz przynajmniej wiem jakimi jeszcze się mogę kategoriami kierować (litraż). Pokażę córce jeszcze tę różową U4. Jeżeli nic ciekawego nie znajdziemy to chyba zostanie AP1 Aluminium. Najtaniej ten wynalazek będzie u dojczów. Też jest śliczna no ale nie ma jej w kolorze czerwonym/różowym kurde :D Dla 7 latki to jednak ważne kryterium wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie stronę Silverstonetek - tam są fajne modele do wyboru.

 

Alternatywa dla Jonsbo C2 to Sharkoon CA-I - chyba PurePC testowało ten model w zeszłym roku to możesz sprawdzić ich reckę.

 

Po co Ci pełna płyta główna ATX? Będziesz korzystał z 7 slotów na karty? 7 grafik chcesz mieć tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...