Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaczorwiki

Sharkoon TG5, Corsair 400C/Carbide 400C lub BQ Quiet Pure Base 600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić obudowę, w tytule rozważane obudowy, nie wiem jeszcze pod jakie podzespoły grafa na pewno GTX 750Ti mam zamiar ją niedługo wymienić więc można rozważyć miejsce na dłuższą kratę, prosił bym o jakąś pomoc co do wyboru, z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Sharkoon TG5 najbardziej się podoba. Tez chyba jakość/cena najbardziej sensowny jest, bo ma 2 okna ze szkła hartowanego.

 

Be Quiet Pure Base 600 fajny, tylko ze jak wsadzisz tam mocniejszą grafikę, która sie grzeje, to zacznie na niej wentylator bardzo głośno chodzić.

 

W Be Quiecie nie ma otworu na odpływ powietrza na górze i przez to temperatury są zawsze wyższe niż przy zwykłej obudowie.

 

Maty wyciszające niestety tutaj nie uratują sytuacji, bo to jak jazda autem na wyższych obrotach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki też mi się wydawało że sharkoon chyba najlepsza opcja bo wyciszenie mi nawet nie potrzebne a poza tym chyba nie ma sensu dopłacać 100zł za dodatkowe 4cm długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość optuj

W Be Quiecie nie ma otworu na odpływ powietrza na górze i przez to temperatury są zawsze wyższe niż przy zwykłej obudowie.

 

 

O jakich otworach na górze piszesz ? o tych ?

https://www.overcloc...810_800x800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...