Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zigu17

Super wygodny materac do spania ( 2osobowy )

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie coś konkretnego dla chcących dobrze się wyspać? Za całość planuje wydać nie więcej niż 1200-1500zł Raczej inwestycja na dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jechac do sklepu i wyprobowac, i nie mowie tu o masowkach z ikei czy innego molocha. Do sklepu zajmujacego sie glownie spaniem.

Osobiscie za materac i tak nie dalem duzo bo 1800zł przy cenach dochodzacych do 10000 zł.

Polecam materace piankowe i twarde tak na h3 jak wazycie ponad 70 kilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie coś konkretnego dla chcących dobrze się wyspać? Za całość planuje wydać nie więcej niż 1200-1500zł Raczej inwestycja na dłużej

Zależy co lubisz, bo to indywidualna rzecz jest*.

Możesz obczaić materace w Jysku są całkiem niezłe i czasem mają spoko promocje. Albo zobacz okoliczne sklepy które mają w ofercie materace tej czy innej firmy, to trzeba sprawdzać organoleptycznie.

 

*Są np. tacy co uwielbiają materace z pianki termoelastycznej, a ja nie znoszę i lubię twarde ze sprężynami kieszeniowymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiliśmy w Ikei sypialnię, również z materacem. Żonex upierał się na średnio miękki, ja chciałem najtwardszy. W ramach kompromisu* kupiliśmy średnio miękki :E No niestety dla mnie za miękki, ale ona jest wniebowzięta - chociaż coś... Polecam dać sobie czas i wyleżeć na ekspozycyjnych. W Twoim budżecie spoko się zmieścisz.

 

* tak tak, wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Y.. kupowałem zawsze i ceny były ok faktycznie, szczegolnie warto polować na czas rabatu na materace. A z innej beczki.. co myślicie o materacach gryczanych ? Żona sie napaliła bo kupiliśmy właśnie dla dzieciaka co sie ma narodzić niebawem taki materacyk z jednej strony gryczany no bo się naczytała i nadowiadywała od kolezanek ortopedek w tym co najlepsze, najzdrosze , że gryka taka dobra dla kręgosłupa, antyalergiczna, dostosowuje sie do ciała , wentyluje się zdrowo i naturalnie i cała reszta plusów i chce nam nakładki gryczane kupić. Spał ktoś na tym ? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Polecacie coś konkretnego dla chcących dobrze się wyspać? Za całość planuje wydać nie więcej niż 1200-1500zł Raczej inwestycja na dłużej

Mały budżet na "super wygodny" materac.

Za tyle możesz kupić poprawny. W tej cenie popatrz na materace tutaj: http://materace-dla-ciebie.pl

 

 

Znajomi stąd brali i są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie super wygodnego kupić w tej cenie, to kwota na materace budżetowe z najniższej półki.

 

W wawie mam http://sypialniaplus.pl/product-pol-406-GRAN-SONNO-FRESH-WASH.html 2x2 bo mam kingsize łóżko i jest fajnie ale dosc miekko jak dla mnie.

 

Materac ma 3 lata, zgodnie z życiem materacy za 3 lata wymieniamy, wtedy juz raczej kupie tempura

 

W gdyni kupiłem jakis materac piankowy z ikeii 160x200 za ~~ 2,2,5 k jakos tak i ogólnie tragedii nie ma, w hotelach sie spi na gorszych, ale jak wracam do wawy i sie kłade na tamtym to czuc ogromną róznice.

 

 

tak wiec za 1,5 to nawet wygodnej 80cm nie kupisz. sorry Winnetou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszej olbrzymim wyborze i różnorodności materacy. Polecam pojeździć po sklepach gdzie można wypróbować materace i wybrać ten na którym najlepiej się nam leży. Do tego jeśli to materac dla pary o dużych różnicach w wadze i odmiennych preferencjach lepiej kupić 2 oddzielne materace lub jeden ale dla par łączony jedna strona o innej twardości druga inna.

 

Do tego w sklepach uważaj na tych ich sklepowych "fizjoterapeutów" już kilkoro moich znajomych nadziało się na ich zalecenia odnośnie wyboru materaca wydając ~4-5kpln za materac i po roku czasu dalej narzekają, że nie śpi im się za dobrze :E

 

Z moich doświadczeń w wyborach materacy, że łatwiej i taniej jest kupić materace osobie, która preferuje spanie na twardym, trudniej i drożej jeśli preferujemy miękkie/średnio twarde dostosowujące się do ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tempur ma za.... materace, i ceny takze :D od 7 do 15 tys :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakość się płaci. Ja pozalowalem i kupiłem włoski za dychę ( Ale łóżko king size dostałem gratis o wartości 3k) na mój rozmiar tempur to koszt ok 14 tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakość się płaci. Ja pozalowalem i kupiłem włoski za dychę ( Ale łóżko king size dostałem gratis o wartości 3k) na mój rozmiar tempur to koszt ok 14 tys zł.

 

gratis? raczej wliczone w cene ;) to prawda ze za jakosc sie placi... ale czemu az tyle?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że miejsce spania jest ważne ale bez jajec xD

Kiedyś ludzie na słomie spali i było ok a tu materace po 12k latają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...