Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fmxCross

Telewizor 55 cali do 2700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telewizora do salonu o przekątnej 55 cali, znalazłem kilka typów, jednak nie znam się na tym na tyle dobrze, aby wiedzieć czy warto dopłacać do droższego. Doradźcie, który najlepiej wybrać i czy różnice w nich są jakieś znaczące? Nie wiem gdzie najlepiej kupić tv, w sensie w jakim sklepie, czy może lepiej przez internet? ;)

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-led-55lh6047,id-124995#tab_opinions

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-samsung-led-ue55k5600,id-650952

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-sharp-led-55cuf8472,id-766709

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem do podobnej kwoty cenowej będzie Philipsa 6401 - ale jest to model zeszłoroczny, w związku z czym jeśli mocno zależy Ci na tym zakupie powinieneś pomyśleć o szybkim zamknięciu sprawy. :) Najlepiej byś pojechał na miejsce i po prostu sprawdził czy obraz Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem do podobnej kwoty cenowej będzie Philipsa 6401 - ale jest to model zeszłoroczny, w związku z czym jeśli mocno zależy Ci na tym zakupie powinieneś pomyśleć o szybkim zamknięciu sprawy. :) Najlepiej byś pojechał na miejsce i po prostu sprawdził czy obraz Ci się podoba.

 

A gdzie w powyższych linkach widzisz odnośnik do Philipsa ??????

 

Dlaczego wpuszczasz w maliny????? Polecam mój post poniżej........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Philipsa, bo w linkach powyżej wybór ogranicza się do trzech marek. To nie komuna by trzeba było, żeby wybór ograniczał się do kilku producentów. Poza tym nakłaniałem autora by przyjrzał się TV przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Philipsa, bo w linkach powyżej wybór ogranicza się do trzech marek. To nie komuna by trzeba było, żeby wybór ograniczał się do kilku producentów. Poza tym nakłaniałem autora by przyjrzał się TV przed zakupem.

 

a co zobaczysz przed zakupem???????? jak działa serwis gwarancyjny i pogwarancyjny????????? jak jest z dostępnościa do części zamiennych?????????? Ostała sie jeno nazwa PHILIPS.....reszta to chiński badziew, którego ja osobiście nie mogę naprawić bo nie ma części......

Więc oszczędź innym tych problemów i nie zachwalaj.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w akcji LG oraz Samsunga z obu linków i mają takie ziarno, że trzeba by to oglądać z ok. 9m by mieć satysfakcję. Lepiej poszukać promocji na Samsunga 55" serii 6400 (mid-end) lub pochodne. Recencja H6400

U6400 za grosze

H6400 to seria z 2014 roku. Nieosiągalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uptade jakiś, 1,6 GB pobrało, uwaga uwaga, jest "New Game"!
    • Dokładnie, miałem 2 lata płytę za którą dałem 320zl (MSI B450 Tomahawk) płyta kozak, sekcja chłodna z 3700x ustawionym manualnie na 1.35v nie przekraczała 55c  do tego pamięci 4x8 puszone na 3800 ale według for to aby osiągać takie wyniki trzeba było dać wtedy 3x tyle za mobo 🤪
    • Ale czekaj co mieli zrobić przecież prezydent ma prawo łaski i z niego skorzystał. Mieli to olać? A później byłby raban, że łamane jest prawo.
    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...