Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luk21pl

Windows 10 creator fall zamulanie youtube na operze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po aktualizacji mam problem a mianowicie youtube na operze zaczoł zamulać a na Edge chodzi normalnie Co może być przyczyną. Dodam że posiadam neta na kablu 10 Mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może reset profilu przeglądarki/reinstall.

Nic nie pomaga W chrome to samo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Drodzy programisci - nasz Edge ssie i musimy cos z tym zrobic aby zdobyc rynek - jakies pomysly ?

- ...

- Nikt ? Nic ? Serio ?

- Panie kierowniku - ja mam pewien pomysl do nowego updejta, ale uzyszkodnikom sie nie spodoba i znow bedziemy obrzucani gułnem :) ...

- Nie ważne - dawaj !

 

Nie zdziwie sie, jak za chwile okaze sie, ze "niechcacy" zepsuli przegladarki poza Edż :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Drodzy programisci - nasz Edge ssie i musimy cos z tym zrobic aby zdobyc rynek - jakies pomysly ?

- ...

- Nikt ? Nic ? Serio ?

- Panie kierowniku - ja mam pewien pomysl do nowego updejta, ale uzyszkodnikom sie nie spodoba i znow bedziemy obrzucani gułnem :) ...

- Nie ważne - dawaj !

 

Nie zdziwie sie, jak za chwile okaze sie, ze "niechcacy" zepsuli przegladarki poza Edż :E

Nawet nie strasz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem występuje wszędzie nawet poza youtube na przeglądarkach innych niż edge we wszystkich opcjach jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update jest poki co swiezy i nie widzialem aby ludzie sie na to skarzyli. Sam rowniez nie stwierdzilem zadnego problemu po update a jestem wyczulony w tej kwestii

 

Mozliwe, ze Twoj przypadek jest odosobniony, moze jakis czynnik to powoduje

 

Hmm, nie wiem - Problem z Adobe Flash ? Wsparcie sprzetowe w przegladarkach sie wylaczylo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update jest poki co swiezy i nie widzialem aby ludzie sie na to skarzyli. Sam rowniez nie stwierdzilem zadnego problemu po update a jestem wyczulony w tej kwestii

 

Mozliwe, ze Twoj przypadek jest odosobniony, moze jakis czynnik to powoduje

 

Hmm, nie wiem - Problem z Adobe Flash ? Wsparcie sprzetowe w przegladarkach sie wylaczylo ?

Możesz to spr u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na firefoxie to samo. Zanim całość się wczyta mija kilka sekund. Chyba że o czymś innym mówisz. Flasha nawet nie mam w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaktualizowaliście przeglądarki? Opera na 100% ma nowszą wersję. Chrome 17 października dostał też aktualizację. Firefox ostatnia aktualizacja 9.10.2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaktualizowaliście przeglądarki? Opera na 100% ma nowszą wersję. Chrome 17 października dostał też aktualizację. Firefox ostatnia aktualizacja 9.10.2017.

Tak moja była aktualna przez reinstal. Po powrocie do poprzedniej wersji wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy z Youtube na przeglądarkach. Filmy nie startują , tylko `myślą` dłuższą chwilę, a nawet potrafią na kilka sekund zawiesić przeglądarkę. W innym miejscu niż to forum, też ktoś już na to narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie wina systemu czy przeglądarki tylko z określonymi filmami na yt? Dajcie linki tego co wam nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej iść na forum Opery z takim pytaniem? Tam powinno być najłatwiej o konkretną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jest opcja, że na czystym systemie z tą kompilacją nie będzie już tych problemów. Aktualizacje lubią płatać figle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jest opcja, że na czystym systemie z tą kompilacją nie będzie już tych problemów. Aktualizacje lubią płatać figle.

I to też zrobie ale i tak pierwszy raz mam problem z aktualizacją od 2016 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potwierdza aktualność obrazu ze str MS z dnia 17 pazdziernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się jeszcze że stery są aktualne, a Windows Update ma wszystko pościągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się jeszcze że stery są aktualne, a Windows Update ma wszystko pościągane.

Wszystko jest. Stery aktualne. Szlak mnie z nimi trafia. Jeszcze pogorszyli przezroczystość centrum akcji. Jest sposób na regulacje tego efektu?

Problemem był tv podłączony do kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...