Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alice1

Jak przywrócić ustawienia fabryczne touchpada w acer aspire?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Posiadam laptopa acer aspire v3-371 i wczoraj zauważyłam, że coś mi się poprzestawiało w ustawieniach touchpada. Do tej pory aby coś kliknąć i np. otworzyć nowe okno w przeglądarce czy otworzyć link nie musiałam naciskać płytki tylko wystarczyło jej dotknąć (odpowiednik kliknięcia lewym przyciskiem myszki) a wczoraj zauważyłam, że przy dotknięciu nie mogę niczego otworzyć, ale jeśli coś można przesunąć to to się przesunie, np suwak czy karta w przeglądarce. Żeby to puścić muszę za to kliknąć. Jest to strasznie upierdliwe i nie mam pojęcia co się przestawiło i jak to naprawić. Od razu powiem, że tak, sprawdzałam i zmieniałam ustawienia ale nie ma tam opcji, która by mi pomogła i nie, nic nowego nie instalowałam i nie robiłam żadnej aktualizacji. Jedyne co to wczoraj podłączyłam laptop do rzutnika. Czy jest możliwość przywrócenia jakoś fabrycznych ustawień tej płytki? Albo czy możecie mi powiedzieć jak to naprawić albo chociaż jak ustawiona była płytka fabrycznie? Z przyzwyczajenia cały czas tylko dotykam płytki jak chcę coś otworzyć i cały czas coś przestawiam albo "ciągnę" za kursorem kartę w przeglądarce chrome i jest to niesamowicie irytujące. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...