Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

XPkan

[Zestaw] Pc 1900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem blady w tym, mógłbym prosić o określenie jakiegoś zestawu ^_^? do 2100 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo masz gotowy poskladany z odpowiednich podzespołów bez zbednych zabaw.przychodzi paczka instalujesz systema i dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to będzie lepsze rozwiązanie?

Podejrzewam że jednak nie będzie. Np. niemal dałbym głowę że w środku siedzi najtańszy 1050ti z jednym wentylem, najtańsza pamieć 2133MHz (a jest roznica miedzy 2133 a 2400), zasilacz Aerocool VP 450 (chyba nawet gorszy od tego twojego Xilence, który w sumie jakims cudem nie znalazł sie na czarnej liście którą sprawdzałeś :P

 

bo masz gotowy poskladany z odpowiednich podzespołów

Jakby sam go sobie złożył z kupionych nowych podzespołów to by tak było. A nie wiadomo czy w środku np. nie siedzą jakieś repacki,refurbishe albo poserwisówki :)

 

Generalnie lepiej samemu zrobić konfigurację i kazac złożyć niż brac gotowca, który może być złożony tylko po to, żeby upchnąć badziewne sszpeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem świadomy, że nie wolno ufać gotowcom :/

oh my god ale to nie jest gotowiec z marketu czy tam z lolegro od pana janka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dziękuje wszystkim za pomoc ^_^ Jeśli znacie inne możliwości, tańsze, bądź w tej samej cenie, ale lepsze proszę o udzielenie sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oh my god ale to nie jest gotowiec z marketu czy tam z lolegro od pana janka.

No tak jakby esc absolutnie nigdy nie robiło dziadostwa. Ludzie dostają nowe choć pootwierane karty graficzne (uprzejmie zakładam, że tylko były macane przez klientów w sklepie, którzy finalnie ich nie kupili). Na pewno maja trochę szpejów po zwrotach, ew. kupionych taniej repackach - to wsadzą do zestawu, bo kto pozna?

 

 

A jak sam sobie stworzysz konfig to są małe szanse że trafisz na te "mniej nowe" szpeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dziękuje wszystkim za pomoc ^_^ Jeśli znacie inne możliwości, tańsze, bądź w tej samej cenie, ale lepsze proszę o udzielenie sie :D

 

Zmień mobo u siebie na AsRock H110M-HDV R3.0 i możesz brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz? Takie coś nie jest przypadkiem lepsze? Moze zamiast 1050 ti jakiegoś radeona?

http://www.morele.net/inventory/info/cWuDe7/

Musiałbyś trafić na RX 570 4GB w cenie max jakieś 900zł - co jest chyba nadal nierealne - wtedy miałbyś sporo lepsza kartę za ok 200zł wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, zmieniłem płyte i dałem tego ryzena, ale czy ta płyta obsłuży tą jedną kość 8 gb? bo w planach 2 tygodnie po złożeniu pc mam zamiar kupić następną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...