Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pasior199292

Ultrabook do 3000zł do pracy mobilnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Potrzebuję jakiegoś laptopa 13' do codziennego użytku i pracy - możecie coś polecić?

 

Potrzebuję dysku SSD min 256GB, dobrego procesora, matowej matrycy (fajna rzecz ale nie niezbędna) i rozdzielczości wyższej niż 1366/768. Zależy mi też na niskiej wadze. Myślałem nad MAC ale trochę ceny mnie przerażają.. no chyba, że faktycznie warto.

 

Zauważyłem, że w te wymagania wpasowują się Zenbooki.. warto o nich pomyśleć?

 

Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, powinieneś być zadowolony z ZenBook'a. Aktualnie pasujący do Ciebie i Twoich wymagań:

 

ASUS ZenBook Flip UX360CA M3-7Y30/8GB/256SSD/Win10 3199zł

 

Masz w nim wszystko czego potrzebujesz, oprócz matowej matrycy, ale tego w ultrabooku w swoim budżecie nie uświadczysz. Za to cała reszta jak najbardziej spełnia wymagania. I matryca jest FHD (1920x1080).

 

Ewentualnie możesz pomyśleć nad dołożeniem do wersji z 512GB SSD:

 

ASUS ZenBook Flip UX360CA M3-7Y30/8GB/512SSD/Win10 3499zł

 

Niby 300zł różnicy, ale za to dysk dwa razy większa pojemność. Jeśli miałby Ci się taki dysk przydać, to jak najbardziej warto to rozważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Ideapad 320s-14 i3-7100U/8GB/240+1000/Win10 Szary za 2909zł

Dosyć dobrze wyposażona propozycja od Lenovo. Ma matową matrycę IPS, 8GB pamięci oraz dwa dyski (240GB SSD na PCI-E oraz 1TB HDD). W cenie jest oczywiście system operacyjny. Dzięki zastosowaniu cienkich ramek wokół ekranu laptopa wygląda elegancko, a przy tym jego obudowa jest w miarę kompaktowa (praktycznie rozmiarów 13-calowców).W tym laptopie są dużo większe możliwości rozbudowy, a procesor jest zdecydowanie wydajniejszy niż w Asusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...