Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pcee3

Zestaw do 1000ZŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko czy taki zestaw wystarczy pod CS:GO na detalach medium/high oraz na jakieś mało wymagające gry ? Zależy mi na minimum 60-70 fps?

Jak wasze opinie na temat takiego zestawu, dodam, że budżet ogrniczony do 800-1000zł :)

Pozdrawiam.

 

Procesor : Intel Quad Core Q.6600 4x2,5 GHz

2 karty graficzne : nVidia Geforce GTS 450 firmy Gainward oraz Intel GMA 3500 HD

dysk twardy 250 Gb SATA II

4 Gb RAM DDR.2

karta sieciowa 120 Mb/s

 

Dodam, że komputer głównie używany pod oglądanie filmów oraz grę CS:Go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej FHD i niskie niż wyższe detale niższa rozdzielczość według mnie.

Jak masz zamiar kupić to co wyżej za 800-1000 zł to nie, nie warto.

 

Edit: jak ostatnio sprawdzałem to GTX 750 TI możnabyło kupić za 300 zł, a reszta tego komputera nie warta 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem od razu, że nie jestem żadnym specem jeżeli chodzi o PC. Ten komputer mam w cenie 600zł razem z monitorem, klawiatura, mysz itd.

Głównie mi chodzi o cs:go po pod to go kupuje i czy wyciągnie te 60-70 klatek, teraz korzystam z laptopa dell, karta zintegrowana procek 2ghz, 4gb ram także dla mnie tragedia, mam nadzieję, że ten będzie dużo wydajniejszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam żadnych części, a budżet ma dosyć ogarniczony, dlatego w tej cenie lepszego gotowca wraz z wyposażeniem nie wiem czy znajde.

Monitor : LCD SAMSUNG SyncMaster 2032 BW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać na tym sprzęcie weź coś na lepszym procesorze.

W dodatku CS:Go jest procesorową grą co oznacza że sam proc jest ważniejszy od karty nawet, Q.6600 to już nie ta epoka. Dokładając trochę (czyli jak pisałeś do 1000zł.) kupisz coś na nowszej podstawce z lepszym procesorem i z możliwością upgradu w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i7 860 + asus p7p55 z przypisanym kluczem do windows 10, 4GB kingston hyperx + HD6750 + dysk 500GB+ obudowa coolermaster elite 310+ zasilacz fortron 350w. W cs go spokojnie 150-200FPS na niskich. Jak coś to pisz pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...