Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Animate

Sieć Wi-Fi ograniczona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zmagam się od kilku dni z następującym problemem.

W mieszkaniu zianstalowany został nowy router. Laptop (Windows 8.1 64bit) łączy się z nim, lecz "Połączenie jest ograniczone" Wszystkie inne urządzenia działają na tej sieci. Laptop bezproblemu łączy się z innymi sieciami Wi-Fi tylko z tą ma problem. Wklejam zdj configu i opcji ipconfig /release / renew. Robiłem wiele rzeczy, o któych mowa na różnych forach i żadna z tych opcji mi nie pomogła. Może wy na coś wpadniecie, a może ja popełniam gdzieś błąd?

http://www.tinypic.pl/koslb13x50u9 config

http://www.tinypic.pl/rea4js1kooo1 release

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

config.jpg pokazuje, że router nie przydziela adresu IPv4, ewentualnie karta go nie pobiera. Zobacz czy nie masz ustawionych na sztywno parametrów na karcie. Usuń wszystkie zapamiętane sieci WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie ma automatyczne adresów. Na kablu wszystko działa, z wifi nigdy nie było problemu dopiero ten od INEI nie chce mi odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kabel i zobacz jaką konfigurację pokazuje ipconfig /all. Następnie podłącz się przez WiFi, weź adres taki jak miała karta przewodowa, ale zwiększ o 10 i zobacz czy się połączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa, stery zaciągałem od producenta. Póki co kupiłem zewnęteną kartę sieciową tp-linka na usb i ona działa rewelacyjnie. Musze myćleć w czym problem ma moja stała karta sieciowa-może być za stara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kallak

Niestety nie działa, stery zaciągałem od producenta. Póki co kupiłem zewnęteną kartę sieciową tp-linka na usb i ona działa rewelacyjnie. Musze myćleć w czym problem ma moja stała karta sieciowa-może być za stara?

 

Niech zgadnę... Internet z UPC + modem biały Compal ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...