Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KulGG

Podkrecenie monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstepie chcialbym powiedziec ze nie moge uzywac polskich znakow.

Ale wazniejsza rzecza jest moj problem, ktory sprobuje strescic.

 

Gdy mialem win 7 podkrecilem sobie monitorek przy full hd 1920x1080 do 75hz jednak w 16 bitach

Pewnego dnia sprobowalem win 10, zauwazylem ze gierki chodzily plynnie i system mi sie bardziej spodobal, wiec przesiadlem sie na stale.

Jednak gdy chcialem podkrecic monitor znowu do 75hz 1920:1080 16bit nie udalo sie, poniewaz win 10 nie obsluguje urzadzenia (monitor podkrecam przez panel nvidia)

Slyszalem ze win 10 nie wspiera 16 i 8 bit tylko 32, stad ten problem.

I tu zapytanie do Was, doswiadczonych informatykow. Czy da sie to jakos ominac? Czy uda mi sie podkrecic ten monitor do 75hz full hd przy 16 bitach? Jakies programy, sterowniki, nwm cos co by pomoglo?

Jesli ktos wie jak to ominac, prosze o pomoc! Pozdrawiam i zycze milego dnia/wieczoru. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, są programiki do tego. Kiedyś korzystałem z power stripa i jakichś innych, nazw nie pamiętam, znajdziesz w parę minut. Podnosisz częstotliwość o 1hz i patrzysz czy monitor przyjmie sygnał. I tak do oporu, ja za duzo, to ustawiasz trochę mniej niż "za dużo":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...