Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tianse

Poszukuję źródła informacji piłkarskich

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, poszukuję jakiejś szalonej strony na której mógłbym sprawdzić w jakich koszulkach grały drużyny i nie podaję tu zakresu spotkań. Po prostu raz będę chciał wiedzieć czy w 2004 roku Anglicy zagrali na biało czy czerwono w danym spotkaniu, a raz czy Olympiakos grał w paski czy w wyjazdowych strojach. Rozchodzi mi się o coś gdzie wyszukuję sobie spotkania i wchodząc w mecz będzie jakakolwiek grafika w jakim kolorze była koszulka którą nosili zawodnicy. Może być tam zdjęcie drużyny z tego meczu, czy zdjęcia w ogóle z danego spotkania, lub sama koszulka, czy nawet najprostsza grafika że Polacy grali w białych koszulkach, a nie czerwonych. Cokolwiek, gdzie mógłbym wyszukiwać tego typu informacje. Jakakolwiek forma jest mile widziana. Niestety w Google ciężko jest czasem wyszukać choć jedno zdjęcie z jakiś meczów aby sprawdzić kto w jakich barwach grał. Tym bardziej jeśli chodzi o mecze starsze, bo o tych gdzie jeszcze świat internetu nie znał to w ogóle nie mówię.

 

Żeby nie być gołosłownym podaję wzór czegoś, czego poszukuję:

 

http://www.worldfootball.net/

 

Może to być strona na wzór powyższej, może to być jakiś mega katalog ze zdjęciami z meczów, dosłownie cokolwiek co pozwoli uzyskiwać informacje w jakich strojach grały drużyny. Jedyne czego na powyższej stronie brakuje, to właśnie chociażby najprostszej grafiki, że zespół A grał na niebiesko, a zespół B na czerwono. Potrzebne jest mi to do realizacji kolejnego kroku w kolekcjonerstwie i bardzo mocno by mi to ułatwiło prowadzenie dokumentacji opisowej koszulek. Czy ktoś kiedykolwiek natknął się na jakiekolwiek źródło posiadające takowe informacje?

 

Najlepiej aby strona była w języku angielskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...