Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bareeeeek

Wymiana Procesora Toshiba A210-129

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż posiadam laptopa Toshiba A210-129 (link do specyfikacji). Laptop ma już swoje latka, ja jestem na studiach przydałby on mi się lecz niestety mój procesor nie chce wyrobić tempa nawet kilku otwartych kart internetu. Stąd moje pytanie wie ktoś czy da się procesor w tym oto laptopie wyjąć i wymienić. A jeśli tak to jaki wybrać aby pasował on do mojej płyty głównej? :P Liczę na was!

 

PS. Jeżeli niewiadomo czy można wymienić ten procesor mogę rozebrać laptopa i wysłać zdjęcie. Niestety dopiero zaczynam przygodę z podzespołami więc liczę na jakąś pomoc z waszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana procesora niewiele Ci da - bo wsadzisz leciutko wyżej taktowany, bliźniaczy model.

 

Dodaj ramu i dodaj SSD (na który należy przenieść system, albo postawić świeży).

Jaki masz sumaryczny budżet na upgrade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę że z 200zl bym znalazł tylko pytanie nie lepiej kupić juz jakąś używkę znaleźć na alledrogo albo olx bo z tego co mówisz to niezbyt się opłaca go upgradowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, to jest wolniejsze od tabletu za 100, tylko radził bym jednak dołożyć, bo za 200 zł to są laptopy też ledwo żyjące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gówna bata nie ukręcisz, platforma na tym AMDku jest martwa, nic wiele lepszego nie wsadzi. gdyby to było C2D to co innego.

 

@up trochę przesadzasz, od tabletu za "stówkę" jest napewno lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...