Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przeginacie troszkę z reklamami ostatnio? Na komórce mam wersję pełną (mobilna jest bezużyteczna). Co odsłonę wyskakuje pełnoekranowa reklama której praktycznie nie można zamknąć poprawnie - oczywiście wchodzę w reklamę zamiast ją zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam włączoną wersję klasyczną, do tego Ublock w androidowym foxie i reklam nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilny lisek niestety strasznie muli. Od kilku miesięcy przerzuciłem się na Operę z ich blokowaniem reklam wbudowanym. Niestety takich śmieci jak ostatnio tu na forum nie wyłapuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muli aż tak bardzo, aktualnie na xperii L mam otwarte ponad 100 kart i tylko czasem się przytnie :-)

Edytowane przez Fonzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na pisanie takich tematów bo i tak mają to w :zadek:

Absolutnie nie mamy, wręcz kompletnie odwrotnie. Wykonujemy mnóstwo różnych testów i szukamy rozwiązań, jak możemy te reklamy ograniczyć lub nawet całkiem wyłączyć. Nie da się ich po prostu wyłączyć z dnia na dzień, bo niestety musimy jakoś zarabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przyjmijcie do wiadomości że właśnie takie reklamy powodują stosowanie blokerow. Natrętne inwazyjne przez które skacze cała strona i ucieka spod palca. A jeszcze wywalanie na cały ekran co każdą odsłonę to szczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mamy, wręcz kompletnie odwrotnie. Wykonujemy mnóstwo różnych testów i szukamy rozwiązań, jak możemy te reklamy ograniczyć lub nawet całkiem wyłączyć. Nie da się ich po prostu wyłączyć z dnia na dzień, bo niestety musimy jakoś zarabiać.

 

Dobrze wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo niestety musimy jakoś zarabiać.

 

No to jest oczywiste, tylko nie wiem czemu "niestety".

Wracając do meritum to ja widzę raczej ciągle zwiększanie reklam, nie dosyć, że strona na wejściu jest cała zaspamowana reklamami gdzie się da to jeszcze teraz w tekście każdym obowiązkowo "sprawdź najniższe ceny" link do porównywarki (choć przyznam, ze akurat mają lepsze porównania niż konkurencja na c, ale nie o to chodzi), nawet 3 razy wspomniane albo nawet reklamę widziałem w treści arta na końcu z opisem, co wygląda jak totalnie na siłę i nie na temat.

Ile wy zarabiacie miesiącznice na użytkowniku, na pewno macie takie wyliczenia i z reklam to są grosze na usera, dajcie opcję premium bez reklam, będę bulił, ale przynajmniej spamu nie będę oglądał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest oczywiste, tylko nie wiem czemu "niestety".

Wracając do meritum to ja widzę raczej ciągle zwiększanie reklam, nie dosyć, że strona na wejściu jest cała zaspamowana reklamami gdzie się da to jeszcze teraz w tekście każdym obowiązkowo "sprawdź najniższe ceny" link do porównywarki (choć przyznam, ze akurat mają lepsze porównania niż konkurencja na c, ale nie o to chodzi), nawet 3 razy wspomniane albo nawet reklamę widziałem w treści arta na końcu z opisem, co wygląda jak totalnie na siłę i nie na temat.

Ile wy zarabiacie miesiącznice na użytkowniku, na pewno macie takie wyliczenia i z reklam to są grosze na usera, dajcie opcję premium bez reklam, będę bulił, ale przynajmniej spamu nie będę oglądał.

Tak jak mówiłem, pracujemy nad różnymi rozwiązaniami. Opcja "sprawdzenia najniższych cen" jest aktualnie eksperymentalna. Staramy się wypracować możliwie najlepszą i nieinwazyjną metodę monetyzacji naszych działań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wpienia mnie pełnoekranowy animowany banner na forum.

Dodatkowo newsy ze zwortami tylko po to by moc wcisnąć "pownanie cen". Słabo. Adblock pozostaje włączony na stałe. dzieki.

Edytowane przez ja__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dzisiaj to już przegięcie, na telefonie na każdej stronie pełnoekranowa reklama plusa której nie da się zamknąć, serio? Nie da się korzystać z forum! Gratulacje dla kogoś kto dopuścił taką reklamę... Chyba trzeba będzie uciekać do konkurencji, bo to już przekroczyło wszelkie granice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Zainstalować na Androidzie Firefox + dodatek uBlock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalować na Androidzie Firefox + dodatek uBlock.

Chrome mi odpowiada, rozumiem że serwis z czegoś musi żyć, dlatego staram się nie blokować reklam, ale skoro ja daję palec (nie blokując reklam), a oni biorą całą rękę (wrzucają pełnoekranową reklamę), to nie będą mieli nic ode mnie w takim razie ;) trzeba znać umiar ;)

 

Ale dzięki za poradę, przymierzam się do postawienia PiHole do przynajmniej częściowego blokowania reklam na poziomie hostów, także pójdę raczej w tą stronę jeżeli chodzi o blokowanie reklam na mobilkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak wkurzają mnie te wyskakujące na cały ekran reklamy, które działają wprost odwrotnie do zamiaru, zwłaszcza na smartfonie. Obecnie wali po oczach jakaś od Rossmana, jeśli ktoś sądzi że to zachęci mnie do pójścia tam, to jest w wielkim błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Chrome mi odpowiada, rozumiem że serwis z czegoś musi żyć, dlatego staram się nie blokować reklam, ale skoro ja daję palec (nie blokując reklam), a oni biorą całą rękę (wrzucają pełnoekranową reklamę), to nie będą mieli nic ode mnie w takim razie ;) trzeba znać umiar ;)

 

Ale dzięki za poradę, przymierzam się do postawienia PiHole do przynajmniej częściowego blokowania reklam na poziomie hostów, także pójdę raczej w tą stronę jeżeli chodzi o blokowanie reklam na mobilkach ;)

Nie ma co się cackać z takimi stronami jak ta. Blokada reklam i po sprawie. Oni nie szanują czytelników, my nie szanujmy ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie te reklamy bo w tej chwili jesteście dla mnie jedynym portalem gdzie wejście jest koszmarnie wolne. Po użyciu IE strony i forum ładuje sie super szybko, ale ilość syfu reklamowego jest nie do zaakceptowania. Jeżeli sytuacja się nie poprawi w ciągu najbliższych 2 tygodni wywalę Pclab z zakładek przeglądarki tak samo jak wywaliłem Onet po tym gdy nachalnie sprzeciwiali się blokowaniu reklam. Naprawdę w polskiej sieci jest od groma alternatyw i nie jestem zmuszony do korzystania z waszego serwisu w najmniejszym stopniu. Te same treści sa na purepc, frazpc czy na anglojęzycznych portalach z których bez problemów jerzykowych też mogę korzystać.

 

Jako ze podlegacie pod debilny Onet podejrzewam celowe działanie i złą wole w stosunku do używających blokad reklam.

Edytowane przez Hibiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja mobilna forum jest prawie nieuzywalna. Zajebiscie wirlkie bannery wyskakuja i nie idzie przegladac. Ostatnio po kazdym kliku. Sory onetlabie ale jest masa alternatyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu, ale co z tego jak załoga jak widać ma to w głębokiej... Mobilna wersja już kolejny dzień jest nieużywalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to po prostu przegięcie pały z tymi reklamami. Sprzedaliscie się i takie mamy efekty. Z serwisu, który był najlepszym serwisem it w PL, zrobił się średniak z naciskiem na kasę. Skoro ludzie nie chcą reklam lub chcą, żeby nie były uciążliwe, to należy ich słuchać, bo to oni tworzą tu społeczność a nie włodarze serwisu. Patrząc na to nie sposób odnieść wrażenia, że serwis zachowuje się obecnie jak PO przez 8 lat rządów - ludzie jedno, władza drugie. Jak to się skończyło, wszyscy wiedzą. Mam nadzieje, ze ktoś tu sie opamieta. Ja ze swojej strony udzielam się coraz mniej, bo jak co każda stronę mam zamykać reklamy na cały ekran, to podziękuję. Serwis mam być przyjazny dla usera, ten od dłuższego czasu nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat reklam wyskakujących na całą stronę jest i dla mnie dramatyczny, będę w tym zakresie cisnął ludzi za to odpowiedzialnych, żeby je całkiem wyłączyli (skoro jest Skąpiec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop z mojej strony: gdzie się podziało "na ryby" i czy macie w zanadrzu jakiegoś godnego następcę tego bannera? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja mobilna forum jest prawie nieuzywalna. Zajebiscie wirlkie bannery wyskakuja i nie idzie przegladac. Ostatnio po kazdym kliku. Sory onetlabie ale jest masa alternatyw.

 

Na iphone ciezko o bloker. Ale jest lepiej. Nie wskakuja teraz na kazdym kliku.

 

Za wczesnie pochwaliłem. Znow reklamy na cała strone, ktorych nie mozna zamknać...

Edytowane przez ja__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Bezprawie dostrzegają w Europie. Sytuacja w Polsce jest poważna. Rząd Donalda Tuska, przyjaciela Macrona i von der Leyen, prześladuje sędziów, media i konserwatywnych polityków - stwierdził w mediach społecznościowych francuski europoseł Nicolas Bay. Polityk zaznacza, że "to ważny atak na praworządność, ale brukselska Komisja nie wydaje się być tym poruszona".    
    • N4P zamiast N3, to już wiemy co użyje desktopowy potworek, dodatkowo jak poskładamy wszystkie przecieki do kupy to wyjdzie coś takiego.   GB202 N4P 800mm2+ 192SM 128MB L2 512bit 28Gb/s GDDR7 1792GB/s   Większość wzrostu wydajności dostaniemy dzięki GDDR7 oraz cache, z pociętego 72MB do pełnego 128MB.         
    • PiS ma sektę która co by się nie działo i tak na nich zagłosuje. I ten beton 25% będzie się trzymał. Rządzący albo będą coś robić albo ludzie zwyczajnie odpłyną, nie zagłosują. Obecnie rządzący przez kilka miesięcy zrobili wielkie nic. Fikołki i wygibasy na różne strony. Nawet konkursów na państwowe stanowiska nie przywrócili. Nie zlikwidowali nadmiarowych etatów w ssp tylko powsadzali swoich. Głównie 3D bo PSL od dawna na głodzie ale dalej to idzie na konto koalicji. TVP i radio razem z nastoma dodatkowymi kanałami jak były tak są. Jeszcze brakuje poparcia dla obecnego prezydenta Krakowa i Wrocławia przez KO.  
    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
    • GTX1660Ti?    https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-ti-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-15323722718
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...